Parišková začiatkom mesiaca uverejnila na sociálnej sieti fotku z prvej chemoterapie, čím šokovala celé Slovensko. No keďže Aneta je veľká bojovníčka, nehodlá sa vzdať. Ako sa aktuálne má? „Mám sa raz lepšie, raz horšie, ako to pri týchto diagnózach býva, ale momentálne sa cítim fajn,“prezradila v jojkárskom Topstare, v ktorom telefonovala s kolegyňou Erikou Barkolovou.

Aneta Parišková bojuje s rakovinou.
Aneta Parišková bojuje s rakovinou.
Zdroj: instagram A. P.

Aj keď znela pozitívne, priznala, že opäť musela nejaký čas stráviť v nemocnici. „Bola som teraz chvíľočku pre komplikácie hospitalizovaná a v nemocnici som si všimla, že keď si rozčesávam vlasy, tak to musím robiť nad smetným košom, lebo mi vypadávali. Tak som zavolala Mirkovi, že keď prídem domov, že by sme tie vlasy mali dať dole, pretože už húfne padajú. A on s tým súhlasil,“ pokračovala moderátorka, ktorá následne fotky bez vlasov zverejnila aj na sociálnej sieti. „Zistila som, že teraz mi je zima na hlavu, keď nemám vlasy. Budem musieť nosiť nejakú čiapku alebo šiltovku,“ vtipkovala.

Aneta a Miroslav je manželke najväčšou oporou.
Aneta a Miroslav je manželke najväčšou oporou.
Zdroj: Emil Vaško

Nemala problém prezradiť aj to, ako teraz jej manžel vníma fakt, že nemá vlasy. „Myslím si, že toto je tá skutočná láska, nechcem byť patetická, ale o tomto celom to je, že sa máme radi preto, akí sme, a nie pre to, ako vyzeráme. Keď už som nemala žiadne vlasy, tak si obzeral moju hlavu a hovorí mi, že ty máš teda peknú lebku. Hovorím mu, že neviem, akú ju mám, lebo doteraz som ju nevidela, teraz po prvýkrát. Nakoniec konštatoval, že ty vlasy ani nepotrebuješ, mne sa takto páčiš,“ smiala sa Aneta. Na konci rozhovoru prezradila aj svoje plány, ktoré by veľmi rada stihla a najmä zvládla. „Jednu parochňu si zabezpečím, pre istotu. Pretože ja pevne verím, dúfam, že ešte počas chemoterapie a liečebného cyklu sa budem môcť vrátiť na televíznu obrazovku,“ dodala.

FOTKY ANETY PARIŠKOVEJ BEZ VLASOV, NÁJDETE V GALÉRII:

Mohlo by vás zaujímať: