Správa, že Plačková a jej muž René skončili v rukách polície, obletela v pondelok ráno všetky webové portály. Súvislosť to malo mať s drogovou trestnou činnosťou. Viac svetla do prípadu vniesla televízia Markíza. „NAKA v pondelok zasahuje od skorých ranných hodín na viacerých miestach Slovenska. Pri razii zadržali aj kráľovnú slovenského Instagramu Zuzanu Strausz Plačkovú a jej manžela. Údajne majú byť súčasťou zločineckej skupiny, ktorá dlhodobo obchoduje s drogami,” písal portál tvnoviny.sk.

Po prehliadke ich domu Plačkovú a jej manžela opäť polícia odviezla preč.
Zdroj: Emil Vaško

Išlo o rozsiahlu policajnú akciu a elitní policajti zasahovali nielen v Plačkovej byte v bratislavskom Ružinove, ale neskôr aj v ich dome v Miloslavove. Muži zákona jej prehľadali aj auto. Potom, čo im prehľadali byt, oboch doviezli policajti do ich domu v Miloslavove, kde obhliadka pokračovala. Tam už čakalo päť policajných áut. Ako ďalej informoval portál tvnoviny.sk, kukláči v ten deň zadržali viac ako 10 ľudí, medzi nimi aj známeho podnikateľa z Hlohovca Miroslava Farkaša, ktorý je len mesiac na slobode. Vo väzbe strávil vyše 20 mesiacov za podvody s nehnuteľnosťami. Zadržaní sú podozriví z drogovej trestnej činnosti a zo založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny.

PLAČKOVÚ A JEJ MUŽA V RUKÁCH POLÍCIE SI POZRITE V GALÉRII

Keď Zuzana Plačková vyšla z policajného auta, zakričala: „Riadne sa cítim ako z Hollywoodu!" nestrácala prekvapivo zmysel pre humor. Následne vošla s mužmi zákona dnu do domu. Po prehliadke ju opäť odviezli preč. „Vyjadrím sa na Instagrame. Majte pekný deň, potom sa vyjadrím na Instagrame mojom - Queen Plačková!“ stihla zakričať, kým opäť nasadla do policajného auta. Putá, ktoré mala nasadené na rukách, si čo najviac skrývala. 

Zuzana a René radi využívajú luxus v lietadle.
Zdroj: instagram.com/Zuzana Plačková

,,VEĽKÁ PROTIDROGOVÁ AKCIA NA ZÁPADE: NAKA ZADRŽALA AŽ 15 OSÔB. Príslušníci Národnej kriminálnej agentúry zasahujú od skorých ranných hodín na viacerých miestach vo viacerých krajoch, v Bratislavskom, Trnavskom a Trenčianskom kraji. Počas protidrogovej akcie policajti vykonali viacero domových prehliadok aj prehliadok nebytových priestorov, zadržali 15 osôb. Viac informácií bude možné povedať po vykonaní potrebných procesných úkonov," znie oficiálne stanovisko NAKA. 

Prečítajte si aj: