Paľo Habera vyšiel po rokoch s pravdou von: Adela ho donútila vyzradiť tajomstvo z minulosti!
13. 2. 2019, 9:00 (aktualizované: 10. 7. 2024, 18:19)

Zdroj: tv markíza
Líder kapely Team Paľo Habera (56) sa objaví v relácii Chart Show. Rebríček sa totiž bude venovať Najkrajším slovenským love songom a on jeden z tých svojich zaspieva v štúdiu a konečne odhalí tajomstvo z minulosti.

Zdroj: tv markíza

Zdroj: tv markíza
Zdroj: tv markíza
Galéria k článku
Habera má na konte mnoho zamilovaných hitov, ale medzi ten naj určite patrí nádherná skladba Kým ťa mám. A po odspievaní Adelu Vinczeovú zaujímalo mnoho vecí. ,,Čo ten Paľko vtedy prežíval a čo sa mu udialo? Tak ako to bolo? Prežíval to Paľko alebo autor textu Daniel Hevier?“ opýtala sa ho Adela.
,,Podľa mňa to prežíval Hevier, s tým však musím súhlasiť. Snažím sa, aby sa to trochu týkalo aj mňa a trochu aj Dana, ale najlepší text je taký, s ktorým sa stotožní čo najviac ľudí. Niekedy som si myslel, že text je tak 30 percent a potom naša muzika. Prd! Ono je to fakt pol na pol,“ reagoval Paľo.
Zdroj: tv markíza
Pali si zaspomínal na hit Kým ťa mám.
Vinczeová však zašla ďalej a chcela vedieť hlavne to, či sa dotyčná, o ktorej spieva v piesni, aby mu odpustila, napokon k nemu vrátila. ,,Tá dotyčná? Ono to mohlo byť aj o tom psovi z toho klipu,“ zaskočil ju Habera. ,,Aaaale, choď do kelu! Nekaz nám to, vyradíme ťa z rebríčka na poslednú chvíľu, že to je pieseň o psovi,“ smiala sa Adela. ,,Vieš čo? Koniec je otvorený, ale všetko dobré sa vráti,“ dodal so záhadným úsmevom Pali. Chart Show uvidíte už dnes večer na Markíze.
