Adela s Viktorom zobrali svoj vzťah zhurta. Po zásnubách v Teleráne vo februári 2017 nasledovala v júni toho istého roka svadba. Viacerí sa vtedy domnievali, že práve tehotenstvo bolo dôvodom ich bleskového sobáša. No nebolo to tak, hoci blondínka by bola určite nesmierne šťastná. Moderátorka totiž po bábätku túži už dlhé roky. V roku 2013 si prešla veľkou bolesťou. S vtedajším partnerom Petrom Modrovským otehotnela, no po dvoch mesiacoch o dieťatko prišla. Adela vyhlásila, že nie je jediná na svete a musí ísť ďalej.

Adela Vinczeová
Adela Vinczeová
Zdroj: archív NMH

Po svadbe s Viktorom sa jej túžba po milovanom bábätku opäť ozvala. Blondínka začala skloňovať slovo adopcia. „Je to veľmi hypotetická otázka, teraz neviem na ňu odpovedať, ale myšlienka sa mi, samozrejme, páči. Poznám veľa ľudí, ktorí to urobili, a vnímam to skôr pozitívne, ale neviem, či sa to bude týkať nás,“priznala Adela a krátko nato bolo všetkým jasné, prečo túto tému načala. Na jeseň 2017 Viktor vyrukoval so šokujúcim vyhlásením. „Kvalita a počet spermií sa u mňa blížia k hranici neplodnosti,“priznal verejne.

 

Markizák síce zmenil životosprávu, no vyhliadky na počatie dieťatka u nich stále nie sú ideálne. Aj preto sa mali podľa našich informácií rozhodnúť pre veľký životný krok. Ako sme sa dozvedeli, dvojica mala nedávno podať žiadosť na Úrad sociálnych vecí a rodiny pre adopciu. S Adelou sme sa osobne stretli a na túto citlivú tému sme sa jej opýtali.

Pokračovanie na ďalšej strane >>