Martin Šútovec je známy nielen ako karikaturista, umelec či hudobník, no už niekoľko rokov je spájaný aj s herečkou Zuzanou Fialovou. Aj keď obaja tvrdia, že sú len kamaráti, už niekoľkokrát sme ich zachytili, ako spolu vychádzajú z jej bytu, ako venčia herečkinho psa či ako si hrkútajú večer na terase.

Na snímke paparazzi Zuzana Fialová a Shooty v centre mesta.
Zdroj: Plus JEDEN DEŇ

No Martina oveľa viac preslávili jeho výstižné politické karikatúry. Najnovšie však namiesto kresby využil radšej možnosť písaného slova. Prostredníctvom sociálnej siete komentoval momentálne dianie v politike a Borisovi Kollárovi poslal štipľavý odkaz. „Boris Kollár môže mať pred a za menom ľubovoľnú skratku, môže mať prachov hocikoľko a vždy to bude len primitívna nevzdelaná hochštaplerská spodina, od ktorej musí každý normálny človek bočiť (obyčajný zjavne nemusí),“ napísal Shooty, ktorý nešetril ani premiéra Igora Matoviča.

Predseda parlamentu Boris Kollár
Zdroj: Emil Vaško

 „Tu nejde o žiadny titul ani vzdelanie, ale o životný štýl, ktorý v civilizovanej spoločnosti má byť na okraji, a nie v strede. Pán premiér Matovič sa postavil do zástupu svojich predchodcov, ktorí podobnú lúzu kryli a ochraňovali a tá ich z vďačnosti držala pri moci,“ dodal Šútovec.
Predseda parlamentu Kollár už niekoľko dní nerieši nič iné, len obvinenia z plagiátorstva. Na jednej zo svojich posledných tlačoviek sa vyjadril, že nebude inkriminovaný titul používať. No vyzerá to tak, že v kauze jeho "ukradnutej" diplomovky to viacerým nestačí. Oslovili sme aj Borisa Kollára. „Pán predseda na tento status nebude reagovať,“ napísala nám hovorkyňa Michaela Jurcová.

 

FOTKY KOLLÁROVEJ MATKY ČÍSLO 10 NÁJDETE V GALÉRII:

Prečítajte si tiež: