Na post hlavného moderátora Telerána sa presne rovnakým spôsobom v auguste 2017 dostal aj Tomáš Juríček. Ten dovtedy hlásil tiež iba dopravný servis, no keď Dodo Kuriľák vtedy oznámil, že z relácie odchádza, Markíza sa rozhodla, že práve on obsadí jeho flek. A dobre urobila. Sympatický spíker z rádia divákov hneď presvedčil a doteraz si udržiava ich priazeň.

No a v hľadaní nových talentov pokračuje Markíza aj ďalej. A keďže momentálne je prázdninové obdobie a so službami v rannej relácii je to čoraz náročnejšie, televízia sa rozhodla konať. Od pondelka sa tak v dvojici ako nový moderátor predstaví Vratko Sirági. Ten doteraz čítal iba dopravný servis a maily od ľudí.

Medzi stabilné dvojice patrí Daro Richter a Adriana Poláková.
Medzi stabilné dvojice patrí Daro Richter a Adriana Poláková.
Zdroj: tv markíza

„Televízia sa rozhodla dať priestor novému talentu, konkrétne Vratkovi Sirágimu, ktorý je približne už rok stabilným členom tímu Telerána. Vratko je veľmi šikovný, a tak dostane priestor vyskúšať si svoje schopnosti ako moderátor Telerána,“potvrdil nám PR a marketingový riaditeľ Markízy Michal Borec.

Ako sme ďalej zistili, moderovať bude zatiaľ len budúci pondelok a utorok s Lenkou Šóošovou a uvidí sa, ako sa chytí. A hoci ho televízia zatiaľ obsadila iba z dôvodu prekrývania sa dovoleniek, ktovie, čo bude nasledovať, keď sa osvedčí a diváci ocenia nový vietor a mladú krv.

OBNAŽENÉ ZÁBERY NOVÉHO MODERÁTORA V GALÉRII

Mohlo by vás zaujímať: