Preskočiť na hlavný obsah
Reklama

Moderátor Ruže Krištof Králik: Po rozvode si našiel náhradu a jeho ex? POZRITE, s kým randí

Zdieľať

Video Player is loading.
Stream Type LIVE
Advertisement
Current Time 0:00
Duration 0:00
Remaining Time 0:00
Loaded: 0%
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected
    Česká modelka Petra Mácová ukázala nového frajera: Za TOHTO fešáka vymenila Krištofa Králika
    Reklama
    Logo Plus JEDEN DEŇLogo Plus JEDEN DEŇ

    Moderátor Ruže pre nevestu Krištof Králik a česká modelka Petra Mácová sa oficiálne rozviedli minulé leto. Kým on sa už krátko na to pýšil novou láskou, brunetka bola dlho single. To je už minulosťou.

    Krištof Králik si získal sympatie diváčok už v seriáli Pán profesor, kde stvárnil študenta Charlieho. Televízia Markíza ho neskôr obsadila ako moderátora šou Ruža pre nevestu. A keďže sa osvedčil, moderuje už tretiu sériu, kde ženíchom je jeho najlepší kamarát Rasťo Zvara.

    Zdroj: TV Markíza

    Krištof Králik a Rasťo Zvara sú najlepší kamaráti.

    A hoci sa Krištofovi v pracovnej oblasti darilo, počas natáčania druhej série Ruže sme zistili, že mu skrachovalo manželstvo s krásnou českou modelkou Petrou Mácovou, s ktorou si v máji 2022 povedali svoje áno v Las Vegas.

    Zdroj: Instagram kristofko

    Krištof Králik a Petra Mácová si v máji 2022 povedali áno v Las Vegas.

    Napokon si dvojica začiatkom júna 2024 definitívne dala zbohom a podpísali rozvodové papiere. ,,Áno, sme rozvedení," potvrdil nám vtedy Krištof.

    Zdroj: EMIL VAŠKO

    Krištof Králik s priateľkou Veronikou na letnej párty TV Markíza v auguste 2024.

    Netrvalo dlho a Krištof opäť našiel šťastie po boku krásnej Češky. Čím ho Veronika upútala? ,,Asi všetkým. Momentálne mám opantané všetky zmysly,” priznal nám zamilovane v auguste minulého roka. A kým Krištof žiaril po boku novej lásky, jeho ex Petra bola single. To je však už minulosťou.

    Nového priateľa Petry Mácovej si pozrite na ďalšej strane >>>

    Vyberáme pre vás niečo PLUS

    Autor článku

    Logo Plus JEDEN DEŇLogo Plus JEDEN DEŇ

    Absolventka magisterského štúdia masmediálnej komunikácie UCM v Trnave. V denníku Plus JEDEN DEŇ nabrala úplne prvé pracovné skúsenosti v oblasti médií, ktoré dodnes zužitkováva. Netradičné meno jej vybrala mamina, ktorá počas tehotenstva pozerala až príliš veľa španielskych telenoviel.