Modelka Niki Lowrie: Zrušila zásnuby kvôli Vittekovi
2. 10. 2014, 15:00 (aktualizované: 10. 7. 2024, 20:39)

Zdroj: Archív
Podobný osud, no rovnaký muž. Futbalista Robo Vittek (32) má novú lásku. Je ňou sexi modelka Niki Lowrie (26), s ktorou sa potajme stretáva už nejaký ten piatok.
Na tom, že si Robo Vittek našiel novú krásku, by nebolo nič zvláštne, paradoxom je, že v tom opäť lieta tretia osoba. Práve futbalista má byť dôvodom, pre ktorý skrachoval modelke predošlý vzťah.
A to rozhodne nie je všetko... Krátkovlasá brunetka v slovenskom šoubiznise až takou známou tvárou síce nie je, no ľudia z pozadia modelingu poznajú jej sexi postavičku a tvár veľmi dobre.
Nie je totiž žiadnou novickou a väčšinu kšeftov má v Taliansku. Navyše po tom, ako sa Vittek rozišiel s Alexandrou Orviskou, mala voľné pole k srdcu jedného z najlepších slovenských futbalistov. Dvojicu mala pred pár mesiacmi zoznámiť Nikina najlepšia kamarátka Simona Brnová. Cesta Vitteka k novej láske až taká jednoduchá však nebola.
„V čase, keď sa spoznali, bola Niki šťastne zadaná. Jej priateľ Majo sa tiež pohybuje okolo futbalu. Boli spolu niekoľko rokov a nič nenasvedčovalo tomu, že by sa mali rozísť,“ prezradil denníku Plus JEDEN DEŇ dobre informovaný priateľ Lowrie.
Nikin bývalý má podľa našich informácií pracovať ako usporiadateľ na trnavskom štadióne pri futbalových stretnutiach Spartaka. V prípade Vitteka a Lowrie to vyzerá tak, že sa história opakuje a aj im prichystal život rovnaký scenár, aký tu už raz bol.
„Niki bola s Majom zasnúbená a práve Vittek bol dôvodom, že zásnuby zrušila,“ dodal modelkin kamarát. Ako sa zdá, tak ako bola Orviská dôvodom rozpadu vzťahu futbalistu s jeho stále manželkou Patríciou, podobnú skúsenosť si vyskúšal aj samotný Róbert.
Čítajte viac:
Momentálne je v Amerike, kde sa zotavuje z operácie kolena, a na naše otázky nereagoval. Rovnako ako Lowrie, ktorá sa zmohla iba na stručné vyjadrenie: „Bez komentára.“ Či bol práve Vittek dôvodom jej zrušených zásnub, však nepoprela. Zdá sa, že život prominentného hráča bratislavského Slovana prichystá ešte nejedno prekvapenie.