Vyšportovaný Šmahel si ústa na špacír pustil ešte v začiatkoch šou. V slabej chvíľke pred kamerami povedal, čo bolo spúšťačom jeho rozvodu. ,,Ja som urobil chybu, viete v čom? Určite som sa jej menej venoval. To je pravda. A taký ‚čet‘ som mal... Ale nepodviedol som ju. Ja som mal taký podnikateľský projekt, prišiel som o peniaze, bol som v sra*kách, mal som krízu a jej sa to nepáčilo!“ povedal farmárom pri stole Martin.

No v talóne mal oveľa väčšiu bombu, o ktorej jeho exmanželka Kalisová zrejme ani len netuší. S vecou, ktorá by mala rozhodne ostať jeho súkromnou záležitosťou, sa opäť podelil so súťažiacimi na statku. Tento obsah však diváci v televízii neuvidia, pretože ho vystrihli. Nám sa k nemu včak podarilo dostať.

Fitnesákova exmanželka Miriam Kalisová.
Zdroj: Michal Smrčok

Všetko sa začalo poznámkou farmárky Renáty, ktorá len tak do pléna počas práce zahlásila, že má všetko. „Aj psa mám, aj deti, aj nezávislosť...“ Na to zareagovala mladá Lívia. ,,Aj ja by som chcela dieťa, ale bez muža. To sa dá? Pôjdem do spermobanky,“ povedala. A vtedy prišlo veľké priznanie Šmahela.

„Tam chodím často. Vyber si moje,“ odrovnal všetkých svojou úprimnosťou. Je teraz otázne, či tomuto trendu podľahol už počas krízy s Kalisovou alebo až po rozvode, ktorý mali v júni 2017. Nuž, ženy, ktoré sú do neho platonicky zamilované, by sa mali poponáhľať, aby nebola pred spermobankou veľká ,,fronta“.

Ako to prebieha v spermobanke a koľko mužovi zacvakajú?

Muži z celého Slovenska môžu spermie darovať v centrách asistovanej reprodukcie. Okrem rôznych ambulancií sa tam nachádza aj miestnosť, v ktorej sa spermie darujú. Muž musí spĺňať isté podmienky, byť zdravý, nebyť čerstvo tetovaný a sexuálny styk nemať zhruba 3 až 5 dní, pretože by mal darovať dostatočné množstvo spermií.

„K dispozícii sú klasické pornočasopisy a nejaké filmy. Po samotnom darovaní odovzdáte téglik so spermiami v okienku sestričke, ktorá ich posunie doktorovi, ktorý spraví spermiogram. Tam sa zistí, či má muž dostatok pohyblivých spermií a zistia všetky potrebné parametre, tzv. spermiogram,“ dozvedeli sme sa od nášho zdroja, ktorý má s darovaním skúsenosti. Spermie môžu muži dnes darovať za cca 50 - 70 eur.

Martin nedávno nafotil poriadne odvážne snímky.
Zdroj: Instagram

PIKANTNÉ ZÁBERY ŠMAHELA V NAŠEJ GALÉRII

Mohlo by vás zaujímať: