Politik, spevák a podnikateľ Martin Jakubec a jeho budúca manželka partnerka Božanka plánujú svadbu 17.11.2018. Hlavné prípravy na svadbu majú už za sebou, teraz sa však rozhodli pristúpiť ešte k závažnejšiemu kroku. Pred svadbou by radi do svojho vzťahu zažili dieťatko.

„Túžime mať dar vo svojom krásnom živote. Túžime mať syna, aby bol dedič a mal milujúcich rodičov. Najlepšie by boli dvojičky chlapcov, “ priznal sa nám Jakubec. Netají sa pritom však s tým, že jeho budúca manželka mať už deti nemôže, a preto obaja hľadajú riešenie. „Božanka má svoj vek a dieťa by bol problém. Malý Božanko asi nebude,“ dodal s úsmevom Martin.

30-ročný vekový rozdiel im neprekáža.
Zdroj: archív M. J.

Túži sa stať matkou

„Rada by som si vychutnala úlohu matky a manželky. Nikdy som totiž nebola ani vydatá. Martin je úžasný, pozorný a starostlivý muž a som si istá, že by sme boli výbornými rodičmi,“ tvrdí 68 ročná Božanka. Vzťah s Martinom si užíva plnými dúškami. Vekový rozdiel vraj vôbec nepociťuje. „Máme jednoducho krásny vzťah a ľúbime sa,“ dodala Božanka.

Už v novembri sa stanú manželmi.
Zdroj: archív M. J.

Z neprajníkov si už veľkú hlavu nerobia

Jakubec aj Božanka dobre vedia, že mnohí ľudia im ich vzťah či lásku neveria. Oni si však z neprajníkov veľkú hlavu nerobia. „Niektorí sa pri nás chytajú za hlavu, ale to len preto, lebo nie sú šťastní a svoj zlý život si ventilujú na našom šťastí. No s nami to nič nerobí, sme imúnni voči závisti. Iní nám žičia a prajú svadbu, a dokonca sme im príkladom a vzorom šťastného páru,“ zhodli sa budúci manželia.

Ladí im to nie len v súkromí ale aj na pódiu.
Zdroj: archív M. J.

O dieťati majú jasnú predstavu

Martin a Božanka jednoducho túžia po dieťati a chcú vytvoriť rodinu. O svojom dieťati majú dokonca jasnú predstavu. „Bude s nami žiť a bude sa mať lepšie, ako ktorékoľvek iné dieťa. Dáme mu šancu na nový život. Adoptujeme si chlapčeka alebo dvojičky. Vyberať vhodné dieťa na adopciu pristúpime zo Slovenska, Čiech, USA a Chorvátska. Zahájili sme všetky právne procesy k výberu a agende osvojenia. Snáď voči nám bude šťastie zhovievavé. Veď sa snažíme dať šťastie dieťaťu, ktoré na to čaká. My budeme zodpovední a milujúci rodičia. Chlapček môže byť aj starší od 5 – 10 rokov. Aby bol už socializovaný a vnímavý. Dáme šancu tomu, ktorý nás zaujme. Určite postrach Denisa‘ nechceme,“ prezradili obaja s úsmevom.

FOTO BOŽANKY V SVADOBNÝCH ŠATÁCH NÁJDETE V GALÉRII: 

Prečítajte si tiež:

Trúfli by ste si na dieťa v staršom veku? Napíšte nám do diskusie!