Obaja umelci patria k naším najlepším hercom, čo sa však podnikania týka, tento prívlastok im už zrejme neprináleží. Úloha biznismenov v reálnom živote im totiž nevyšla.

„Dal som sa dokopy s jedným zlým človekom. Už sa mi to ani nechce rozoberať, lebo mi to pokazí náladu na celý deň,“ s dlhým povzdychom reagoval Maroš Kramár na otázky Šarmu. „Zástupca spoločnosti Music Academy, s. r. o., mi vrátil všetky peniaze, ktoré som investoval do spoločnej firmy, ale zo spoločného podnikania som nič nezarobil," vysvetlil znechutený herec a dodáva, že jeho bývalý spoločník mu ešte nejaké peniaze dlhuje.

Druhá strana však tvrdí, že Maroš Kramár je dlžný im. „Ako spoločnosť sa rázne ohradzujeme proti výrokom pána Kramára. K dnešnému dňu evidujeme pohľadávky k pánovi M. K. v sume niekoľko tisíc eur."

Odnieslo si to zdravie

Ďalší obľúbený herec, ktorý skúšal šťastie v divadle nie len ako zamestnanec, ale aj jeho majiteľ, je Ján Króner. Žiaľ, už po deviatich mesiacoch oznámil, že jeho podnikateľské aktivity sa podpísali pod zhoršenie zdravotného stavu a ako principál končí. Na tlačovke pre novinárov oznámil, že divadlo opúšťa, lebo „je v depresii, unavený a sklamaný."

Podrobnosti aj mená ďalších celebrít, ktorým podnikanie nevyšlo, sa dočítate v Šarme.