Populárny sympaťák Lenny Kravitz je známy svojimi hitmi ako American Woman či Are You Gonna Go My Way, ktoré už vošli do siene rockovej slávy, ale aj hereckou rolou v sérii Hry o život. Momentálne si užíva život farmára na svojej haciende v Brazílii. Ako sa k nej dostal? Pred rokmi ho raz jeho veľmi dobrý priateľ pozval k sebe na farmu, ktorá ležala v horách, blízko vodopádov, všade boli len kravy, kone, opice.

Lennymu sa to tam však zapáčilo natoľko, že jednodňový výlet zmenil na týždňový, potom na štvrortýždňový a nakoniec strávil v tomto čarovnom kúte prírody pol roka. „Naučil som sa jazdiť na koni ako kovboj, dozvedel sa o poľnohospodárstve a znovu som sa spojil s prírodou. Nikdy som sa necítil pokojnejší a bližšie k Bohu. Vtedy som sa rozhodol, že budem farmárom,“ prezradil slávny spevák.

Lenny Kravitz kašle na luxus.
Zdroj: youtube

Lenny si svoj sen nakoniec aj splnil. O dva roky sa do brazílskeho údolia vrátil a kúpil celý majetok s rozlohou štyroch štvorcových kilometrov. Svoju haciendu si okamžite zútulnil, a keďže je uňho rodina na prvom mieste, všade má umiestnené fotografie svojich najbližších. Špeciálnym miestom je hudobníkova spálňa.

Je presne podľa jeho vkusu – na stenách monochromatické banánové listy a čalúnenie starej postele s motívmi hudobných nástrojov. Originálnym detailom je medená vaňa pod oknom. V kuchyni má v strede veľký ostrov, ktorý musí byť vždy naložený čerstvo nazbieraným ovocím a zeleninou. Na to si jednoducho vždy potrpí.

FOTO BÝVANIA KRAVITZA NÁJDETE V GALÉRII >>