Reklama

Lenka z Farmy vie, ako oživiť Ružu! Spravte opijáš párty a ktorá dá Rasťovi skôr, tá postúpi

×
Video Player is loading.
Stream Type LIVE
Advertisement
Current Time 0:00
Duration 0:00
Remaining Time 0:00
Loaded: 0%
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected
    VIDEO Lenka Tejbusová po vypadnutí z Farmy: Ľutuje svoje divoké správanie?
    Reklama

    Šou Ruža pre nevestu sa teší obrovskému diváckemu záujmu a niet divu, že aj známi influenceri sa na nej snažia profitovať. Pravidelne komentujú každú epizódu a hodnotia správanie dievčat. Inak tomu nie je ani v prípade Lenky Tejbusovej z Farmy.

    Už tretí rok sa Markíze oplatilo staviť na lásku. Šou Ruža pre nevestu, v ktorej si tentokrát vyberá svoju vyvolenú Bratislavčan Rasťo, opäť ohúrila divákov. Nedočkavo týždeň čo týždeň čakajú na novú epizódu plnú drámy, intríg, ale i lásky a nežností. Ako to už býva zvykom, ani tento rok sa však šou nezaobišla bez škandálov.

    Zdroj: TV Markíza

    Televízny ženích 3. série Ruže pre nevestu Rasťo Zvara.

    O najväčší šok sa postarala výrazná Miška. Tá sa už počas prvých troch epizód zapísala do pamäti divákov ako poriadne temperamentná a energická žena s podrezaným jazykom. Hneď v úvode priznala, že je rozvedená mamička. A práve jej exmanžel sa pred časom postaral o poriadny rozruch, keď na Instagrame zverejnil video, v ktorom potencionálnu nevestu označil za „ľahkú ženu“.

    Miškin škandál

    ,,Pani Michaela, moja manželka bola prichytená v bordeli a pred tri a pol rokom som ju z podobného podniku vytiahol, kúpil Audinu a dal spraviť silikóny,” napísal k videu. Michaela sa však od tvrdenia svojho ex totálne dištancuje a tvrdí, že to nie je pravda. ,,Nešlo o žiadny privát ani bordel! Bola som s kamarátkou v saune v tantra salóne, ona je jeho majiteľkou. Preto sme v županoch. Predpokladám, že ženy v bordeloch a na privátoch takto oblečené nechodia. A zdôrazňujem, že v tom salóne som ja nepracovala, bola som tam len s kamoškou, majiteľkou, v saune! Môj vtedajší manžel veľmi dobre vedel, kde som, pretože mal moju polohu," povedala nám.

    Zdroj: TV Markíza

    Po internete koluje video, ako Michaelu jej vtedajší manžel načapal pracovať vo verejnom dome.

    Odkaz od Lenočky

    Ako to už býva zvykom, na popularite markizáckeho projektu sa chcú "zviesť" aj influenceri. Inak tomu nie je ani v prípade kontroverznej influencerky Lenočky, ktorá minulý rok súťažila vo Farme a rovno pod kamerou si strihla sex s Matúšom. Tá sa netají tým, že práve škandály a rôzne klebety sú tým, na čom sa najlepšie zarába. Pred par dňami natočila video na portál HeroHero, v ktorom poslala produkcii Ruže pre nevestu odkaz, ako šou vylepšiť a okoreniť.

    Ako by podľa Lenky mala produkcia okoreniť šou Ruža pre nevestu, si prečítajte na ďalšej strane >>>>