Kristína a Kamil sa spoznali v čase, keď v šoubiznise obaja začínali. Kristína trávila viac času v Prahe, kde hviezdila po boku takých osobností ako Ivana Chýlkova či Ondřej Vetchý. A hoci jej kariéra mala celkom slušný štart, pravidelné cestovanie domov za svojou láskou ju vyčerpávalo natoľko, že sa nakoniec natrvalo rozhodla zostať v Bratislave.

Kristína Farkašová a Kamil Mikulčík: Rozvod!
 
Svadba: Takíto šťastní boli pred rokom.
Foto: Archív

Trikrát ju žiadal o ruku

Od Kamila ju síce mnohí odhovárali, no Kristína si postavila hlavu. Bola totiž presvedčená, že práve on je jej osudový muž. O ruku ju požiadal trikrát. Dvakrát svadbu zrušil, no tretí pokus bol našťastie úspešný. Teda, ako sa to vezme...

Rozchod potvrdila!

Minulý rok všetkých šokovali, keď sa po niekoľkoročných prípravách rozhodli naozaj zosobášiť. Spolu sa usídlili v domčeku neďaleko Bratislavy a ich vzťah sa okrem toho, že si Kristína pripísala k menu Farkašová aj meno svojho partnera, prakticky nijako nezmenil.

A práve to bol problém, ktorý nakoniec dvojicu ani nie rok po svadbe rozdelil. Herečka túto informáciu potvrdila. „Áno, je pravda, že spolu nežijeme,“ konštatovala so smútkom v hlase. Prečo sa manželia rozvádzajú, kde budú ďalej žiť a ako rozchod zvláda mladá herečka, sa dočítate v najnovšom čísle týždenníka Šarm.