Fero patrí v súčasnosti k jedným z našich najobľúbenejších komikov a influencerov, na sociálnej sieti Instagram má 449-tisíc sledovateľov. No možno iba málokto vie, že nie vždy bol medzi ľuďmi milovaný či dokonca akceptovaný. V podcaste Števa Martinoviča s názvom Marakua si zaspomínal na svoje detstvo, ktoré nemal ani zďaleka také jednoduché. V ťažkých momentoch mu pomohol práve jeho najdrahší humor.

Fero Joke s jeho Ťapkou.
Zdroj: Instagram/fero_joke

„Keď ma chalani chceli biť, rýchlo som povedal vtip a nezbili ma. Alebo v rámci triedy sa niektorí ľudia za mňa hanbili, lebo som bol zženštilý, tak som musel prísť s tým, že ‚aha, ale ja vás viem zabávať, tak čo, už ma máte radi, smejete sa na mne?’, a keďže ľudia mali radi smiech, tak potom aj mňa.“

Prezradil, že Instagram je preňho nesmierne dôležitý. „Moja reálna hodnota je v tom Instagrame, to je naozaj strašné, lebo je to môj kompenzačný mechanizmus,“ vysvetlil Fero. Pred dvoma rokmi otvoril aj svoju 13. komnatu, keď sa verejne priznal, že trpí ADHD syndrómom, teda neurologickou poruchou spôsobujúcou nepozornosť či hyperaktivitu.

AKO SA FERO ROZPLAKAL NA SPOMIENKOVOM POCHODE ZA ČLENOV LGBT SI POZRITE TU:

Prečítajte si aj: