Nie je tajomstvom, že situácia v televízii Markíza nie je práve najideálnejšia. Svedčia o tom aj nečakané zmeny, ktoré sa dotkli viacerých zamestnancov.

Špekuluje sa o konci niektorých relácií – Smotánka, či Reflex. O prácu pred časom nečakane prišla aj známa markizácka tvár Karol Farkašovský (56) a istotu nemá ani Miriam Šmahel-Kalisová (27).

Celá situácia a zmeny zrejme doľahli aj na hovorkyňu Oľgu Dúbravskú. Tvrdí však, že za jej nečakaným odchodom máme vidieť iba šancu začať v živote niečo nové.

„V Markíze som prežila takmer 13 rokov, a aj keď mám na túto televíziu len tie najlepšie spomienky, rozhodla som sa pre zmenu a už teraz sa veľmi teším na nové pracovné výzvy,“ povedala nám.

Aká bude jej nová práca, však neprezradila. Ešte predtým, ako sa v roku 2007 stala hovorkyňou Markízy, pracovala ako redaktorka Televíznych novín.

Najskôr ako externistka informovala o dianí z okolia Banskej Bystrice, neskôr sa už v Bratislave venovala témam zo školstva, politiky a sociálnej oblasti. V roku 2007 dostala aj ponuku od veľkej vládnej strany, ale rozhodla sa ostať radšej v televízii.