No a... za účinkovanie v tejto sérii mu zacvakali o dosť viac ako Haberovi. „Leoš tento rok tromfol Paľa. A ani sa niet čo čudovať. Je známy tým, že si potrpí na luxus, vyváža sa v bielom Rolls Royce, jeho vozový park obsahuje viacero kúskov, o ktorých sa väčšine mužov môže iba snívať,“ dozvedeli sme sa zo zdroja. Habera mal tak údajne dostať 180-tisíc eur a Leoš podľa všetkého až 200-tisíc eur.

A podľa našich informácií si mal poriadne pomastiť vrecká aj úplný nováčik v šou Čeky. Kým Paľo vo svojich začiatkoch začínal pri sume 80-tisíc eur, Čekovský mal podľa našich informácií dostať kráľovský honorár 150-tisíc, čo je iba o čosi menej ako hviezda Habera.

A to, pochopiteľne pred štartom narobilo medzi porotcami poriadne dusno. ,,Pochopiteľne, že v zákulisí to bolo pred začiatkom dosť naštrbené. Peniaze sú veľký čarodej,“ dodal náš zdroj. Je tak viac ako možné, že napäté vzťahy si všimnú aj samotní diváci. Nová séria SuperStar začína už zajtra večer o 20:30 na Markíze.

Novinkou tohtoročnej SuperStar je aj klavír, za ktorým bude sedieť hlavne Čeky.
Zdroj: tv markíza

Habera začínal pri sume 80-tisíc eur

Za prvú sériu Česko-Slovenskej SuperStar, ktorá sa konala v roku 2009, mal Habera vraj zarobiť okolo 80-tisíc eur. Za druhú dokonca až od 120- do 156-tisíc eur. A hoci sa pri sérii v roku 2013 uskromnil a zinkasoval „iba“ 70-tisíc eur, vďaka SuperStar v roku 2015 si mal prilepšiť o 100-tisíc eur. No v roku 2018 sa jeho honorár vyšplhal do závratných rozmerov. Podľa našich informácií mal v uplynulej ôsmej sérii SuperStar dostať až 180-tisíc eur.

POZRITE SI ZÁBERY HABERU Z PÁRTY SUPERSTAR >>

Mohlo by vás zaujímať: