Reč je o 25-ročnom barberovi Adamovi a 29-ročnej fitnes trénerke Veronike. Zo začiatku sa od seba nevedeli odtrhnúť a blondínka dokonca vyhlásila, že ešte so žiadnym mužom sa tak nenasmiala a nemala rovnaký zmysel pre humor. City však začali postupne chladnúť už po prílete do Dubaja. Nabudený Adam sa už nevedel dočkať, kedy si so svojou nevestou ľahne na pláž, no znechutená Veronika mu iba odvrkovala, že chce ísť spať. A v tomto duchu sa niesol celý ich pobyt. Nezmenilo sa to ani vtedy, keď sa po prílete nasťahovali do spoločného bytu v Trnave.

Druhý párik zo šou Svadba na prvý pohľad Veronika a Adam boli zo začiatku poriadne náruživí.
Zdroj: tv markíza

Dvojica sa takmer ani nevída, z čoho je Adam veľmi rozladený. Ten sa však neustále snaží a zorganizoval aj spoločnú romantickú sushi večeru. Veronika sa však radšej opila s kamarátkou a domov prišla dosť podgurážená, čo abstinenta Adama dorazilo. Následné ráno blondínka z bytu odutá odišla. Adam si k sebe zavolal kamaráta, ktorý prišiel so psom. Keď večer sexica zistila, že im zašpinil plachtu, oheň bol opäť na streche. „Večer som musel od nej odísť, lebo sa to už nedá vydržať. Ja to nedávam. Prídem domov, otvorím dvere, ona umretá na gauči, lebo po posteli poskákal pes. A nálada opäť v háji. Na to nemám energiu, už mi to je jedno,” posťažoval sa Adam s tým, že od svadby sa od základov zmenila. Z usmiatej a veselej baby sa stala večne ufrflaná a nahnevaná žena.

Vierka a Michal si zo začiatku celkom zapasovali. Netrvalo to však dlho.
Zdroj: tv markíza

Oveľa viac to však škrípe medzi Michalom a Vierkou. Ona síce neustále opakuje, že si s ním nerozumie, že je nedozretý a ani ju neobjíme, no viacerí diváci sa mu ani nedivia. Viera totiž neustále pôsobí ako chladná váza. „Chladná, odmeraná, málo sa usmieva. Až príliš vážna. Ťažko si bude hľadať partnera, možno by ju aj objal, ale tým, aký odstup k nemu mala, si to jednoducho nedovolil,” napísala diváčka Lucia. „Chladná je ako psí čumák, ani zasmiať sa nevie. Oni si išli na svadobnú cestu užívať a spoznávať sa, ale neprejavila žiadny záujem sa vôbec spoznať. Vo vzťahu majú jeden druhého rešpektovať. Že si užíva život, neznamená, že je decko,” pridali sa ďalší. „Akože nudnejšiu osobu ako ona som nezažila. Chlap chce, aby sa usmievala, rozosmieva ju a ona stále vážna a berie to, že je to detinské. No tak, moja zlatá, nečudujem sa, že si bola doteraz sama,” odkázalo jej aj viacero žien.

ODUTÉ NEVESTY SI POZRITE V GALÉRII

Prečítajte si tiež: