Preskočiť na hlavný obsah
Reklama

FOTO Veľký TRAPAS Celeste Buckingham: Preboha, to ako NAZVALA Studenkovú? Zabehlo aj Hudákovi

Celeste spotvorila meno Studenkovej.

Zdroj: tv joj

Reklama

V druhej časti šou Zlatá maska medzi detektívov zavítala speváčka Celeste Buckingham. Aj tá sa snažila správne tipnúť, kto sa môže skrývať pod kostýmom. No pri Zmrzline sa poriadne strápnila.

Keď uplynulú nedeľu dospievala maska Zmrzliny hit Single Ladies, detektívovia si lámali hlavu nad tým, ktorá známa žena by to mohla byť. A hoci diváci hromadne písali, že je to isto Eva Máziková, oni mali celkom iné kandidátky. Tipovali Máriu Čírovú, Daru Rolins, ale aj... No potom to zaklincovala Celeste.

Celeste Buckingham spotvorila Zdene Studenkovej meno.

Zdroj: tv joj

Celeste Buckingham spotvorila Zdene Studenkovej meno.

,,Ja sa neviem rozhodnúť, mám viac tipov v hlave. Teraz to bude úplný úlet a možno sa mi ľudia budú smiať, ale Zdenka Studenová...“ povedala a okamžite ju Hudák opravil. ,,Studenková!“ No... Buckingham mala pravdu. Všetkých rozhodne rozosmiala. Nie však pre svoj tip, ale trapas, ktorý si vyrobila.

Prečítajte si tiež:

 

 

 

Vyberáme pre vás niečo PLUS