Adela a Tomáš sa zoznámili vďaka prvej série Slovensko hľadá SuperStar. Napriek tomu, že bol medzi nimi päťročný vekový rozdiel, zaľúbili sa do seba a pár tvorili dva a pol roka. V roku 2008 prišiel rozchod. Vtedy spevák dokonca priznal, čo bolo jednou z príčin. „Ten vekový rozdiel niekedy cítim,“ posťažoval sa v tom čase.

Tomáš Bezdeda
Zdroj: PLUS JEDEN DEŇ

Odvtedy sa po jeho boku neobjavila žiadna nová oficiálna priateľka. Tomáš nám ešte v decembri minulého roka priznal, že je stále single a žena, ktorá ho chce zbaliť, nemôže byť žiarlivá: „Nie, nemám frajerku. Mal som takú kamarátku, s ktorou to nevyšlo. Problém je, že je ťažké nájsť niekoho, kto ti bude veriť. Kto ti nepovie, že ty si spevák, ty ma podvedieš, ty o chvíľu zavoláš inej. A mne sa to stáva bežne. Takže ja potrebujem silnú osobnosť, ktorá bude akceptovať, že spievam, že mi napíše nejaká fanúšička a že jej odpíšem, ďakujem, som rád, že sa ti páči moja muzika – čo sa mi teraz stáva často, lebo som vydal nový singel Krásne a veselé. Nájsť ženu, ktorá bude tolerantná a bude mať nadhľad, bude to akceptovať, je podľa mňa ťažké.“

Na výlety už môže brávať aj novú priateľku.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CUz3XSQKmR5/

Časy, keď bol sám, sú však minulosťou. Tošo sa totiž pochválil fotkou s novou frajerkou! „Stretli sa dva svety,“ napísal k záberu, ku ktorému v tzv. stories na Instagrame pridal aj srdiečko. Jeho vyvolená sa volá Ivana a je zo Žiliny ako on. „Tak, stretli sme sa prvýkrát vo fitku, čiže je to také vzácne, že naživo a nie na Instagrame, ale zase musím povedať, že potom sme si písali na Insta a nejak čas ukázal a sme spolu,“ povedal nám Tomáš. Jeho priateľka ešte študuje, a to ekonómiu a manažment na vysokej škole v Žiline, práve končí bakalársky ročník. A musíme uznať, že im to poriadne sekne!

FOTKY JEHO KRÁSKY SI POZRITE V GALÉRII

Prečítajte si tiež: