Nedalo jej to a zverejnila porovnanie originálnej fotky z relácie s tou "vylepšenou" od Rytmusa so slovami: "Rytmusova fotka a skutočná realita! Normálne, že odporný hnus. Iný komentár na to nemám." A v zápätí sa rozpísala viac. "Pokojne spolu nesúshlasme, debatujme, ale upraviť Simoninu fotku a zahanbiť ju za jej postavu, je v skutočnosti tá bájna tretia cenová. Simona je jedna inšpiratívna krásna žena, ktorá hovorí o mnohých, dôležitých, tabuizovaných a bolestivých témach. Ak s ňou nesúhlasíte, je to úplne O.K. Ale to neznamená, že sa máte chovať ako úplný hulvátsky buran. Je to ťažká doba pre všetkých, ale naozaj by som bola rada, keby sme si zachovali aspoň základnú úroveň slušného správania," pohoršovala sa Kovačič Hanzelová.

"Na Rytmusovu fotku som zízala asi 5 minút a nezmohla sa na slovo. Po prvé - aj keby mala o 30 kíl viac, robí to z nej lepšieho alebo horšieho človeka? A po druhé - že si vôbec niekto dá námahu upravovať fotky, aby niekoho ponížil! Že vôbec niekto namiesto argumentácie zvolí cestu prvej signálnej, kde niekoho zhadzuje pre jeho výzor, to je v skutočnosti tá bájna tretia cenová," dodala  pre portál zenyvmeste.sk

V najbližšom vydaní Silnej zostavy naživo vo štvrtok 25. marca o 21.35 hod. na Jednotke budú hostky diskutovať na tému Rok vlády Igora Matoviča: Dostali koalíciu na kolená pandémia alebo silné egá?  Do štúdia príde aj bývalá premiérka SR a sociologička Iveta Radičová.

Mohlo by vás zaujímať: