Patrik Rytmus Vrbovský a Jasmina Alagič verejne priznali, že tvoria pár, na konci mája 2018. V novembri sa zasnúbili v brunetkinej rodnej Bosne, na Štedrý deň oznámili, že čakajú prvé dieťa a zhruba do roka a do dňa od začiatku ich lásky bude svadba.
Dvojica sa totiž zosobáši už túto sobotu v krásnom renesančnom zámku v Pezinku.

A všetko to stihnú ešte pred príchodom potomka. Partneri sa tak rozhodli, že synčeka chcú na svet privítať už ako manžel a manželka. Včera krátko pred poludním snúbenci prišli na miesto činu doladiť posledné detaily. Sprevádzala ich aj šéfka módnej televízie Gabriela Drobová, ktorá zamestnala u seba Jasminu.

V tomto honosnom zámku v Pezinku si Rytmus a Jasmina povedia svoje „áno“.
V tomto honosnom zámku v Pezinku si Rytmus a Jasmina povedia svoje „áno“.
Zdroj: Palace Art Hotel Pezinok

Obe si tak sadli, že Alagič sa dokonca netají tým, že jej je Gabika akoby druhou mamou. Preto blondínka nemohla chýbať ani pri prípravách Jasmininho veľkého dňa. A to nebolo všetko. Keďže pre dvojicu pôjde o výnimočný deň, chcú si ho užiť v maximálnom súkromí, v kruhu svojich najbližších a priateľov. Preto celý komplex bude strážiť súkromná ochranka.

A práve títo urastení muži si tiež prišli v pondelok obzrieť celý terén a priestory krásneho zámku, ktorý sa stane dejiskom ich obradu a svadobnej zábavy. Rytmus a Jasmina sa vnútri zdržali až štyri hodiny. Ukázali tak, že naozaj nenechávajú nič na náhodu a všetko chcú mať pod kontrolou a tip-top naplánované.

ZÁBERY RYTMUSA A JASMINY PRED SVADBOU NÁJDETE V GALÉRII

Prečítajte si tiež: