Reklama

FOTO Podzámskej ex Matej Chren: Manželka Linda mu je oporou v Let’s Dance! TAKTO dnes vyzerá

Video Player is loading.
Stream Type LIVE
Advertisement
Current Time 0:00
Duration 0:00
Remaining Time 0:00
Loaded: 0%
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected
    Z dcéry Lindy Zubčákovej Chrenovej rastie skvelá tanečníčka: Aha, na ňu!
    Zdroj: instagram/fabiobellucci88
    Reklama

    Matej Chren (43) sa v minulosti dostal do povedomia ľudí účinkovaním v tanečnej šou. A práve tam sa po 14 rokoch vrátil. Na živom prenose mal v hľadisku veľkú podporu – manželku Lindu (49).

    Matej Chren ešte v roku 2011 vyhral 5. sériu šou Let’s Dance spolu s Janou Hospodárovou. V minulosti sa zviditeľnil aj vzťahmi s tanečnicou Mirkou Kosorínovou či herečkou Elenou Podzámskou, ktorá nedávno priznala, že bol jej životnou láskou. Matej sa po ich rozchode zahľadel do vdovy po mafiánskom bosovi Petrovi Čongrádym († 36) Lindy Chrenovej Čongrády (49), ktorá už bola dvakrát rozvedená. Dvojica sa zobrala v auguste 2016 v deň Chrenových 35. narodenín. Obrad sa vtedy konal v romantickom kaštieli v Tomášove. Matej sa sobášom stal otcom jej dvoch detí Markusa a Sofie.

    Zdroj: TV MARKÍZA

    Druhé kolo Let's Dance: Na snímke Zuzana Mauréry a Matej Chren, ktorí zatancovali na hit od Abby - Waterloo. Herečka sa predviedla so zmeneným imidžom - dlhými blond vlasmi.

    A práve jeho nevlastná dcéra je úspešnou tanečnicou. Aktuálne drie parket aj Matej, ktorý sa s tanečnou partnerkou, herečkou Zuzanou Mauréry, dopracoval do 4. kola. A počas minulej nedele mal v hľadisku tú najväčšiu podporu – manželku Lindu. Tá sa predviedla v oranžovom saku, pod ktorým mala vestičku rovnakej farby. Treba uznať, že na prahu 50-ky jej to veľmi pristalo.

    Anketa

    Fandíte v šou Let’s Dance Matejovi Chrenovi a Zuzane Mauréry?

    • Áno64%
    • Nie35%

    Hlasovanie bolo ukončené