Brzobohatý bol v minulosti ženatý už dvakrát. Jeho prvou manželkou bola produkčná Johana Indráková, tou druhou bola známa modelka a exmisska Taťána Kuchařová, s ktorou si od rozchodu nevedia prísť na meno. Rozvod prebehol v marci 2022. Medzičasom už randil so staršou moderátorkou Danielou Písařovicovou. V júni tohto roka Ondřej pokľakol na dovolenke na Maldivách a Daniela povedala áno.

Ondřej Brzobohatý s jeho láskou.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Cr5_VfsrXSQ/

No a necelé štyri mesiace na to sa dvojica zosobášila - počas dovolenky v Taliansku pri Lago di Garda. Z celebritného páru sa tak stali manželia. Nešlo vraj však o žiadnu pompéznu svadbu. „Svadobného obradu sa zúčastnila len rodina a najbližší priatelia," uviedli pre TV Prima novomanželia. Novomanželom srdečne blahoželáme.

AKÉ MALA ŠATY NEVESTA DANIELA, SI POZRITE V GALÉRII >>

"Z dlho plánovanej dovolenky v Taliansku sa postupom mesiacov po zvážení pre a proti vykľula naše svadba s Danielou. Zistili sme, že evidentne nie sme prví Česi, ktorým to napadlo a dnes môžeme konštatovať, že to bolo po všetkých stránkach dobré rozhodnutie. Pôvodnú dovolenkovú zostavu sme skrátka len rozšírili o najbližšiu rodinu a priateľov," priznal Ondřej na svojom profile na Instagrame.

„Prečo vlastne tak skoro po zásnubách? S veľkou nadsázkou a humorom sa dá tvrdiť, že Daniela (podľa jej slov) sa náhlila so svadbou, kým jej to stále známky gravitácie v tvári dovolia a ja som sa skrátka chcel oženiť, pretože ma nebaví byť rozvedený, čo so sebou nesie znak niekoho, kto prehral. Dnes môžeme s pokojom v srdci nahlas povedať, že Daniela to ako krásna nevesta stihla a ja sa cítim ako víťaz,” vyhlásil syn herečky Hany Gregorovej.

Prečítajte si tiež: