Možno iba málokto si myslel, že večný mládenec Ján Ďurovčík bude raz pred oltárom sľubovať lásku. Choreograf, ktorý v minulosti roky randil s Nelou Pociskovou, sa včera oženil v netradičný deň - pondelok. Dvojica chcela splniť povestné „do roka a do dňa“,keďže zaľúbenci sa presne pred rokom zasnúbili. „Svadba na moje meniny bola naschvál. Barboru som pred rokom požiadal o ruku a chcel som mať svadbu v tento deň, nie je to náhoda, ale zámer,“ prezradil nám Ďurovčík, ktorému jeho nastávajúcu priviezli pred kostol na koči. Rovnako sa na ňom potom obaja odviezli už ako manželia na hostinu na zámok.

Svadba Jána Ďurovčíka a Barbory Hlinkovej.
Svadba Jána Ďurovčíka a Barbory Hlinkovej.
Zdroj: Peter Mišo

Pár si povedal „áno“ o 16. hodine v kostole v Haliči. Na obrade nechýbal Peter Modrovský s partnerkou, Ondrej Kandráč s manželkou, kapela IMT Smile, Katarína Hasprová či dokonca finančník Patrik Tkáč. Za miesto svadby si novomanželia vybrali nádherný, v roku 2016 zrekonštruovaný barokový zámok v Haliči. Na jeseň 2018 sa tu vydávala i moderátorka Barbora Krajčírová Rakovská. Ako sa nám podarilo zistiť, pozvanie prijalo 122 hostí.
Novomanželia sa buchli po vrecku. Cena apartmánu na jednu noc sa pohybuje od 180 eur po 600 eur a najdrahší svadobný balíček vyjde 90 eur na osobu. Zábava, bez ubytovania, ich tak vyšla na vyše 10-tisíc eur.

FOTKY ZO SVADBY JÁNA ĎUROVČÍKA NÁJDETE V GALÉRII: