Herečka žije s výtvarníkom Miroslavom Zdeňkom už 32 rokov. Zobrali sa však až v roku 2009 v USA, keď ich k tomu „dokopal“ režisér Miloš Forman († 86). Ako sama herečka napísala na sociálnej sieti, manželský sľub zložili do rúk americkej farmárky írskeho pôvodu a spomínaného režiséra. Nezaznelo však české Ano, beru si tě, ani anglické Yes, I do. Zložili originálny manželský sľub. „Týmto prsteňom sa ti odovzdávam a sľubujem ti lásku, vernosť a oddanosť na veky vekov," odtajnila svojho času herečka.

Eva Holubová patrí k najznámejším herečkám na českej scéne. Manžela však pred verejnosťou tají - alebo ho aspoň príliš neukazuje.
Zdroj: RTVS

Herečka oslávila svadbu doma s najbližšími priateľmi a dopredu odmietla svadobné dary. K desiatemu výročiu svadby v roku 2019 potom na sociálnej sieti napísala: „Bola to dobrá svadba, ostala na ňu krásna spomienka a ešte krajší záväzok. Ďakujem vám, Miloško a Martinka (manželka režiséra - pozn. red.), možno by sme sa bez vás nerozhojdali. Vystrojili ste nám náramnú svadbu."

FOTO Ako vyzerá manžel Evy Holubovej sa pozrite TU!

Svadba Evy Holubové mnohých prekvapila. Mysleli si totiž, že je už dávno vydatá. Veď o svojom priateľovi vždy hovorila ako o svojom mužovi. „Môj muž hovorí, že sme si ostali. Stretli sme sa na dne, unavení zo sebadeštrukcie, ktorá navyše stále neprichádzala. V stave, kedy sme ani jeden už nemali dôvod pred sebou samými alebo pred sebou navzájom niečo predstierať,“ prekvapila kedysi herečka v rozhovore pre iDNES.cz.

Herečka si na svojom manželovi najviac cení jednu vec. „Manželovi bolo bohato dopriate zmyslu pre humor. Rád sa smeje a mňa baví ho rozosmievať,“ pochválila sa herečka.

Eva Holubová s režisérom Milošom Formanom, ktorý jej zorganizoval svadbu.
Zdroj: Profimedia

Spoločné fotky však neukazuje, až teraz po dlhom čase urobila výnimku. Zverejnila foto z predvečera svadby a aktuálny záber s manželom. Tak sa pozrite, ako tajuplný a utajovaný manžel Evy Holubovej vyzerá!

Herečka a výtvarník mají spolu dve dospelé 29-ročné deti - dvojčatá: syna Adama a dcéru Karolínu, s ktorou Holubová aj vystupuje a účinkuje.

Anketa
Ako vy spomínate na svoju svadbu?

Prečítajte si tiež: