Gizka Oňová s manželom býva v Bratislave. No keďže vo svojom byte prerábajú kúpeľňu, rozhodla sa variť u svojej kamarátky v Gabčíkove. Ako sama priznala, je to jej druhý domov a sama má v nádhernom dome aj izbu, kde pravidelne prespáva.

V šou Bez servítky varila aj Gizka Oňová.
Zdroj: tv joj

Gizka má na Gabčíkove najradšej čistý vzduch. Keďže domček má krásny veľký pozemok, má sa kde prechádzať a v altánku na záhrade najradšej lúšti sudoku. Dom už na prvý pohľad vyzerá nádherne. Je obrovský a okrem veľkej príjazdovej cesty má aj rozsiahlu záhradu, kde nechýba jazierko či drevenné sedenie. Poriadne luxusne je zariadený aj vo vnútri.

Má dve poschodia a Gizkina kamarátka ho zariadila do bledých farieb. V obývačke sa nachádza priestranný biely gauč, pohovka či obrovský televízor. V rovnakej farbe je zariadená aj kuchyňa, v ktorej sa Gizke skvele varila. Na poschodí sa speváčka pochválila aj izbou, v ktorej býva. Netajila sa tým, že spoločnosť jej v nej robia dve deti. Na chodbe na druhom poschodí sa nachádza aj malé miestečko, kde  rada medituje. Nechýbajú pri ňom egyptské sošky či sviečka. Je jasné, že v tomto dome sa musí bývať výborne. Niet sa čo čudovať, že Gizka ho navštevuje rada a pravidelne. 

FOTO DRUHÉHO DOMOVA GIZKY OŇOVEJ NÁJDETE V GALÉRII:

Mohlo by vás zaujímať: