Ako uviedol bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff,  Miroslavu F. zastavila v nedeľu poobede okolo 16. hodine hliadka PZ v Rovinke. Viedla auto nemeckej značky a policajti ju podrobili dychovej skúške. Namerali jej 1,33 promile. "Policajti ženu obmedzili na osobnej slobode a eskortovali na policajné oddelenie. po vykonaní potrebných úkonov bola žena umiestnená v cele policajného zaistenia. 38-ročná Miroslava F. čelí obvineniu z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky, ktoré jej vzniesol poverený príslušník Okresného riaditeľstva PZ v Senci. Vec sa realizuje v tzv. „super rýchlom“ konaní," uviedol pre TV JOJ policajný hovorca.

Miroslava Fabušová.
Zdroj: instagram/ Miroslava Fabušová

Priateľka Borisa Kollára skončila v cele policajného zaistenia a dnes poobede bola Miroslava Fabušová, ktorej sa posledné obdobie lepí smola na päty, privezená policajnou hliadkou Slovenskej republiky na Okresný súd Bratislava 3. Sudca pre prípravné konanie bude rozhodovať o jej obžalobe. Bývalá misska však prišla na súd vyobliekaná ako celebrita. Na sebe mala luxusnú bundu s okázalou kožušinou, roztrhané štýlové čierne rifle a zlaté flitrové čižmičky. Mala fialové rúško, ktoré jej neustále padalo, no najviac sa na jej tvári vynímal obrovský monokel. Ten mala utŕžiť po nedávnej bitke. Ako totiž tvrdila, neznámy páchateľ ju mal čakať dole pred bytovkou a keď išla vysypať smeti, zaútočil na ňu. 

 FOTKY, AKO PRICHÁDZA MIROSLAVA FABUŠOVÁ NA SÚD, NÁJDETE V GALÉRII:

Po približne hodinke vyšla von zo súdu. Na otázky novinárov síce odpovedať nechcela, no nakoniec z nej predsa len niečo vyšlo. "Bol to zostatkový alkohol. Nebola som si toho vedomá. Išla som na covid test. Ako rozhodol sudca, si nechám pre seba. S jeho rozhodnutím súhlasím," reagovala bývalá misska.


 „OS Bratislava III dňa 23. 02. 2021 rozhodol tak, že odsúdil obvinenú Miroslavu Fabušovú k trestu odňatia slobody vo výmere 6 mesiacov s podmienečným odkladom na skúšobnú dobu 18 mesiacov. Zároveň uložil trest zákazu činnosti viesť akékoľvek motorové vozidlo na dobu 18 mesiacov.   Rozhodnutie je právoplatné," reagoval Pavol Adamčiak, hovorca Krajského súdu v Bratislave.

Mohlo by vás zaujímať: