Preskočiť na hlavný obsah
Reklama

FOTO Diváci Dunaja neverili vlastným očiam: Naozaj v seriáli zomrie TÁTO obľúbená postava?

Zdieľať

Video Player is loading.
Stream Type LIVE
Advertisement
Current Time 0:00
Duration 0:00
Remaining Time 0:00
Loaded: 0%
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected
    Hviezda Dunaja Petra Dubayová: Nežiarli priateľ na jej raketovú kariéru?
    Zdroj: PLUS 1 DEŇ
    Reklama
    Logo Plus JEDEN DEŇLogo Plus JEDEN DEŇ

    V Dunaji sa strieda jedna dráma za druhou a diváci už neraz oplakali svoje obľúbené postavy. Schyľuje sa teraz k ďalšiemu nečakanému a definitívnemu odchodu?

    Fanúšikovia Dunaja si prešli už mnohými emotívnymi, ale aj nečakanými zvratmi, ktoré s dejom výrazne zamávali. Azda najviac ich zasiahla smrť Petra Kučeru (Marek Rozkoš), ktorý v snahe pomôcť Imrichovi odovzdať tajné dokumenty spojke schytal od besniaceho Waltera (Ján Koleník) guľku. Postrelený Kučera sa ešte zvládol dotackať domov a so slzami v očiach sa prvýkrát, a zároveň naposledy, pozrel do očí svojho synčeka, ktorého Klára (Kristína Svarinská) porodila za dramatických okolností.

    Zdroj: TV Markíza

    Peter Kučera stihol svojho syna zahliadnuť.

    Drastického konca, za ktorý mohol takisto Walter Klaus, sa dočkal aj nacista Horst Grabe (Ján Bakala). Za protizákonné obohacovanie sa na úkor ríše odvisol na strome ako posledný zločinec. Aj keď v deji stvárnil výrazne negatívnu postavu, viacerí si ho mimoriadne obľúbili. No a diváci sa najnovšie dočítali správu, z ktorej ostali doslova v šoku. Na fanúšikovskej stránke na Facebooku sa totiž objavili znepokojivé komentáre o osude Marínky (Anna Magdaléna Hroboňová), ktorá je vo vysokom štádiu tehotenstva.

    Vyberáme pre vás niečo PLUS