Keď sa Varholíková Rezešová v auguste 2018 dostala na slobodu, pár mesiacov na to zbalila zajačika, ktorý bol od nej zhruba o desať rokov mladší. Eva čím ďalej tým viac začala byť aktívna na sociálnej sieti, kde pridávala zábery zo svojho súkromia. Obaja zásobovali svoje profily fotkami ako zamilovaní pubertiaci. Jej láska síce bola z opačnej strany republiky, no už to vyzeralo, že sa Matej za Evou na východ Slovenska natrvalo presťahuje. Zrazu prišla zmena.

Ella Varholíková je už veľká slečna.
Ella Varholíková je už veľká slečna.
Zdroj: Instagram E. V.

Láske toto leto odzvonilo. Blondínka si však z toho ťažkú hlavu nerobila a svoje konto na Instagrame začala zapĺňať sexi zábermi v plavkách. Jeden z nich zachytáva aj detail na jej vypučený zadok či sexi záber v čiernych bikinách. V provokačných fotografiách pokračovala aj ďalej. Nedávno zverejnila snímku v čiernom korzete, ktorá celkom určite rozpálila nejedného muža. Najnovšie však ukázala záber z úplne iného súdka. Dedička košického impéria Rezešovcov ponúkla nahliadnuť do jej bývania. 

"Čisté šťastie. Bordel ako v tanku, ale nevadí ,úsmev je základ,"napísala Varholíková na svojom Instagrame a priložila aj fotografiu. Tá zachytáva jej mladšiu dcéru Ellu s kamarátkou, pričom obe majú krásny úsmev na tvári. Stoja v detskej izbe, ktorá vyzerá ako z filmu bohatých Američanov. Na stene visí veľký obraz Varholíkovej s dcérou Ellou, keď bola ešte malá. Eva svojej princeznej naozaj dopraje... Veď, posúďte sami...

FOTO DETSKEJ IZBY ELLY VARHOLÍKOVEJ NÁJDETE V GALÉRII >>

Prečítajte si tiež: