Na internetovom profile Haščákovej sa objavili skutočne mrazivé slová. „Môj manžel je násilník, prosím, pomôžte," zdôverila sa Barbara, ktorej sa okamžite začali ozývať fanúšikovia a pýtali sa, čo sa stalo. 

Speváčka napísala, že jej manžel je násilník.
Zdroj: Facebook

Dokonca speváčke navrhli, aby zavolala svojim priateľom, ktorí by jej mohli pomôcť. „Nemôžem," reagovala na ich výzvy Haščáková. Ako celú situáciu vysvetlila?

ODPOVEĎ a šokujúce priznanie o bitkách, FOTO zo súkromia nájdete v galérii tu >>

Hoci sa pod statusom, v ktorom volala o pomoc, ozvalo množstvo ľudí,  z jej profilu po pár hodinách zmizol. Ktovie, čo je za tým a čo sa vlastne stalo... Nie je to však prvýkrát, čo blondínka vystrašila fanúšikov. Nedávno sa jej to podarilo slovami o smrti. Článok nájdete tu >>

Haščáková sa nedávno cvakla rovno pri hrobe, záber zachytáva pomník a ju. Zrejme počas vychutnávania si nejakej piesne.
Zdroj: Facebook

Ako je známe, speváčkin manžel, za ktorého je vydatá už niekoľko rokov, sa volá Stevie. O ich nečakanej svadbe sa verejnosť dozvedela pred šiestimi rokmi. Stalo sa tak začiatkom roka 2013, no hovorilo sa o tom, že Haščákovej sa túto novinku podarilo tajiť niekoľko mesiacov. Barbara sa raz vyjadrila, že v manželstve sa cíti naozaj dobre. Vraj od začiatku cítila, že je to ten pravý. A keď o ňom rozprávala, hovorila, že sa milujú a najradšej sa spolu smejú.

O Barbare je, žiaľ, známe, že v minulosti bojovala aj s vážnymi psychickými problémami, ktoré neskôr vystriedali tie zdravotné. „Ťažké psychické stavy a depresie, ktorými speváčka Barbara Haščáková trpela po smrti otca, pomaly odznievajú, no speváčku čoraz viac sužujú problémy s trávením. Bolesti brucha mávala dávnejšie, veľký význam im však neprikladala. Až vlani, keď ležala v nemocnici, sa dozvedela, že trpí nevyliečiteľnou chronickou pankreatitídou, na ktorú sa zomiera," informoval v roku 2013 týždenník PLUS 7 DNÍ s tým, že speváčke lekári povedali aj dôvod. Vraj za všetko môže predovšetkým zlá životospráva, občasný pohárik, cigarety a stres. 

Prečítajte si tiež: