Andy Kraus má z predchádzajúceho manželstva dve staršie deti, syna Borisa (18) a Zoju (14) a s druhou manželkou Janou sa mu v októbri 2019 narodila dcérka Adelka. Tá už má jeden rok a rastie z nej veľká krásavica. „Malá je presne taká, akú som si predstavoval. Jemnučko neposlušná a veľmi vnímavá a túlivá. Vždy som sa tešil na ten moment, že bude v takom veku, že keď prídem domov, rozbehne sa po chodbe a bude sa tešiť a hodí sa mi okolo krku. Už sme v tejto fáze, tak sa veľmi teším,“ prezradil v markizáckej internetovej relácii Backstage hrdý trojnásobný otecko Kraus.

Dcérku doteraz ukázal iba raz a zozadu, mimo fotky tesne po narodení.
Zdroj: Instagram

Ten dokonca učí dcérku od útleho detstva aj maďarský jazyk. „Dohodli sme sa tak s manželkou, že to skúsime. Nebol som si istý, či to zvládnem, mám však slovník, lebo niekedy si neviem spomenúť na nejaké slovíčko,“ hovorí scenárista, ktorý príliš neholduje praktikám, aby dieťa vyrastalo na tabletoch či mobiloch. „Budem sa snažiť čo najdlhšie ju udržať od mobilných zariadení a tabletov. Televízia sa nedá, lebo aj ten rodič si musí niekedy na chvíľku oddýchnuť,“ vysvetľuje Andy, ktorý rád trávi čas s deťmi vonku a najradšej je podľa jeho slov, keď ich má všetky pokope.

FOTO ROZKOŠNEJ KRAUSOVEJ DCÉRKY ADELKY NÁJDETE V GALÉRII >>

„Keď je pekne, snažíme sa ísť von. Rád a často varím, najradšej zemiakové placky. Nikdy nejdem podľa receptu, ale podľa vlastnej hlavy,“ dodal Kraus, ktorý s kolegom Danom Danglom pripravuje nový komediálny film.

Prečítajte si tiež: