Reklama

VIDEO Adela Vinczeová sa tomu predsa len nevyhla: TAKTO vyzerala jej JEDINÁ OSLAVA 40-ky

Adela Vinczeová nedávno oslávila 40 rokov.

Zdroj: ARCHÍV

Reklama

Z Adely Vinczeovej sa pred pár dňami stala čerstvá štyridsiatnička, no dary ani žiadne oslavy nechcela. Jednu malú však predsa len absolvovala.

Už dnes večer si opäť prídu na svoje fanúšikovia zábavnej relácie RTVS Milujem Slovensko, v ktorej bude znova poriadne veselo. A na radosť bude o dôvod viac, oslávenkyňa Adela. „Ďakujeme, že si nás pozvala na svoju oslavu okrúhlych narodenín,“ zahlásil Nikodým. „Inak, toto bude asi jediná moja oslava. Musím si ju veľmi dobre zapamätať,“ priznala Adela, ktorá sa netají tým, že 40-ku neplánovala oslavovať.

Video Player is loading.
Stream Type LIVE
Advertisement
Current Time 0:00
Duration 0:00
Remaining Time 0:00
Loaded: 0%
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected
    FOTO Adela Vinczeová sa tomu predsa len nevyhla: TAKTO vyzerala jej JEDINÁ OSLAVA 40-ky

    Zdroj: instagram

    Viktor a Adela sú manželmi už viac ako tri roky.

    „To je úžasné, že si nás pozvala,“ zareagoval Miezga. „Drinky sú v škatuli, ktorá vybuchne,“ oznámil Dangl pri súťažnej disciplíne a v tom si Adela vystrelila z Františka Kovára. „Ferko nám zahrá slivovicu,“ zaklincovala to Vinczeová.

    Mohlo by vás zaujímať: