Historicky prvá Farma štartovala v roku 2011 a prvou víťazkou sa stala playmate Andrea Járová. Odvtedy sa na rôznych statkoch vystriedalo neskutočné množstvo súťažiacich, ktorí si vďaka reality šou vydupali malé miesto v slovenskom šoubiznise.

A hoci sa za tie roky menili tváre farmárov, súťažné podmienky, lokality farmy či dokonca sa zmenil aj hlavný hospodár, keďže v prvej sérii ním bol Pavol Mikécz a od druhej už Martin Bagár, jedinou stálou súčasťou od samého začiatku bola moderátorka Kvetka Horváthová. K spomínanému projektu neodmysliteľne patrila a verní fanúšikovia by si už iba ťažko predstavili v tejto úlohe niekoho iného. A predsa dochádza k výmene!

Novou tvárou Farmy bude komička Evelyn.
Zdroj: tv markíza

Nová desiata séria, ktorá štartuje už na jeseň, bude plná zmien. Jednou zo zásadných inovácií bude celkom nová úloha sprievodkyne životom na Farme, ktorej sa po novom zhostí komička Evelyn Eva Kramerová. Kvetka tak musela dať milovanému projektu zbohom.

„Mám rada nové výzvy, pričom táto ponuka takou rozhodne je. Veľmi sa teším na novú rolu, ktorú si môžem vyskúšať, a verím, že to ocenia aj diváci. Nový koncept Farmy mňa osobne veľmi oslovil, baví ma a som rada, že môžem byť jeho súčasťou,“ teší sa Evelyn. No ako sa k tomu postavila Kveta?

Horváthová bola súčasťou šou od jej úplného začiatku.
Zdroj: tv markíza

„Farma pre mňa zostane nezabudnuteľným televíznym projektom a zaujímavou moderátorskou príležitosťou. Vďaka nej som precestovala kus Slovenska, spoznala nádherné časti našej krajiny, stretla veľa milých ľudí... Evelyn a novej podobe Farmy držím palce!“ reagovala Horváthová.

No tomu, že by ju nemilosrdne vyhodili, sa televízia tvrdo bráni. „S úplne novým konceptom Farmy dochádza k prirodzenej zmene niektorých stabilných účinkujúcich. Novou sprievodkyňou života farmárov bude komička Evelyn, ktorá svojím prirodzeným humorom výborne zapadá do nového konceptu. Kvetke ďakujeme za jej vynikajúcu prácu na Farme počas uplynulých deviatich sezón a tešíme sa spolu s ňou na nové projekty, ktoré ju v budúcnosti v našej televízii čakajú,“ uviedol riaditeľ marketingu a PR televízie Markíza Michal Borec.

Televízia sľubuje, že nová Farma X bude skutočným reštartom a súťažiaci si budú musieť vybudovať od základov novú Farmu. Na fanúšikov však čaká ešte najväčšie prekvapenie, aké, televízia prezradí neskôr. Či teda komička bola skutočne tou správnou voľbou, sa uvidí už čoskoro.

Anketa
Ste spokojní s tým, že ju nahradí Evelyn?

Ako vyzerala Kveta v prvej sérii, uvidíte v našej galérii

Prečítajte si tiež: 

 

Budete sledovať Farmu? Napíšte nám do diskusie pod článkom.