Dominika Mirgová sa stala známou vďaka Markíze, keď sa v roku 2007 zúčastnila na tretej sérii SuperStar, kde skončila na druhom mieste. Odvtedy ubehlo 15 rokov a hoci si vybudovala slušnú fanúšikovskú základňu, žiaľ, nepodarilo sa jej prebojovať sa do skupiny áčkových celebrít, o ktoré sa televízie bijú. Vždy, keď prebiehala nejaká veľká šou, hrala v nej iba druhé husle. Možno aj preto teraz v kútiku duše dúfala, že ju Markíza obsadí do nablýskanej šou Let´s Dance. Na ponuku však čakala márne a svoju zlosť si vyliala na sociálnej sieti. Podľa jej slov chceli viacerí vedieť, prečo sa aj ona konečne neobjaví v tanečnej šou. Vo videách si servítku pred ústa rozhodne nedávala a doslova zo seba chrlila lavínu hnevu. Do Let's Dance vraj veľmi túžila ísť a bolo to aj v štádiu riešenia, no napokon ju neobsadili.

Dominika Mirgová tvrdila, že jej manažérke prisľúbili, že sa v Let´s Dance objaví. Ako sme však zistili, v televízii o tom nikto nič nevie.
Zdroj: tv markíza

„Nikdy nič. Ani ahoj, Dominika, chceme ťa obsadiť do šou ako účinkujúcu. Ahoj, Dominika, 15 rokov robíš SuperStar pekné meno, makáš tu, drieš, poď, pozývame ťa ako hosťa odprezentovať aspoň tvoju tvorbu. Alebo si aspoň poď sadnúť do hľadiska ako hosť.  Nikdy nič, je mi z toho na grc! Nikdy mi neponúkli v rámci TV médií, myslím, niečo väčšie, ako sa v našej brandži hovorí - niečo pre tých áčkových. Poslušne som absolvovala všetky možné DOD, eventy, afterparty (tam ma médiá rady volali, lebo vedeli, že sa o mne bude vždy písať),” rozčuľovala sa Mirgová, ktorá však na druhý deň zmiernila tón.

Dominiku Mirgovú Markíza pravidelne pozývala do svojich relácií ako Teleráno, Chart Show či Tvoja tvár znie povedome alebo na rôzne akcie. Po jej vyjadreniach si však už v televízii viac neškrtne.
Zdroj: tv markíza

„Tak aby neprišlo k nedorozumeniam. Ja som Markíze vďačná za množstvo priestoru, ktorý mi za tie roky dala. No asi si neuvedomujú, že sú to v rámci šou pre mňa vždy len ,druhé husle’. Aj keď mi sľúbili stále miesta, rozumiete mi?" obhajovala sa Dominika. Olej do ohňa však následne priliala jej kamarátka, speváčka Sima. „Pred niekoľkými týždňami som dostala ponuku účinkovať v Let's Dance. Už dlhodobo si žijem v takej svojej bublinke, v ktorej účasť v Let's Dance je v rozpore s mojím presvedčením o tom, že JA do takejto relácie nepatrím. Nemyslím to nijako v zlom, len si myslím, že je u nás oveľa viac ľudí, ktorým by sa účasť v Let's Dance hodila a aj by si ju užili,” napísala na sociálnej sieti a bolo jasné, že sa takto postavila za urazenú Mirgovú.

A hoci sa doteraz Markíza na adresu Mirgovej vyjadrovala v diplomatickom duchu, zo zdroja sme zistili, že po týchto útokoch si speváčka pod sebou poriadne podpílila konár. „Ak sa Dominika túži dostať do áčkovej ligy, tak svojím ponižujúcim vyplakávaním, útočiacim na najsilnejšie médium v krajine, sa od svojho sna na míle vzdialila. Trpké precitnutie ešte len príde… Medzi pomyselné áčka sa jednoducho dostanete, okrem tvrdej práce treba mať aj niečo navyše, taký pomyselný X faktor, a ten nemajú zďaleka všetci tvrdo pracujúci umelci, čo však je úplne v poriadku, nemôžu byť všetci áčka. A mnohí si to uvedomujú, veď predsa byť kvalitným umelcom v inej pomyselnej kategórii - čo je na tom zlé? Také twiinsky vedia, že nikdy nebudú áčka a nevyplakávajú po sociálnych sieťach. Sú rady a vďačné za každú príležitosť, nie sú arogantné, nafučané, sú vždy milé a priateľské. A vedia, kde je ich miesto v slovenskom šoubiznise. Takisto Sima - netají sa tým, že televízia nie je pre ňu a aj bez televízie je pre svojich fanúšikov kráľovná. Samozrejme, s televíziou by mohla dosiahnuť ešte viac, ale ona si ide svojou cestou a je spokojná,” napísal nám zdroj z televízie, od ktorého sme sa dozvedeli aj inú zaujímavú skutočnosť. „Nikto z relevantných ľudí v televízii, ktorí rozhodujú o účinkovaní v programoch, o účasti Dominiky Mirgovej ani  len neuvažoval. Takže s kýmkoľvek manažérka hovorila, mala by si zaktualizovať svoj zoznam kontaktov,” dodal zdroj. Dominike tak ostanú iba oči pre plač. Po tvrdom útoku je jasné, že v Markíze si neškrtne už v žiadnom programe a ani na žiadnej ich akcii.

AKO VYZERALA MIRGOVÁ V ČASE SUPERSTAR, SI POZRITE V GALÉRII

Prečítajte si tiež: