Milan sa do Terezy bezhlavo zamiloval vo chvíli, keď jej robil v Prahe fitness trénera.  Budúca nevesta chcela totiž schudnúť do svadobných šiat. On sa však rozhodol, že osud vezme do vlastných rúk a jej svadbu s pánom neznámym prekazí. A podarilo. Pred oltárom stál nakoniec on. A hoci bola Tereza zo začiatku v šoku, stačila hodinka a do sexi Čecha sa zamilovala. Ako sama priznala, od začiaktu sa jej veľmi páčil, no neverila, že ona by mohla byť jeho typ. 

Tereza a Milan si užili svadobnú cestu na Maldivách.
Zdroj: tv markíza

Čo sa týka Milana, diváci sa od začiatku rozdelili na dva tábory. Jedna skupinka mu držala palce a rozplývala sa nad jeho romantikou, no tá druhá to považovala za akýsi fanatizmus. A Milan im to potvrdil aj na ich svadobnej ceste. Keď sa totiž pýtal Terezy, či by sa na romantických Maldivách vedela zamilovať do ženícha, ktorého jej spočiatku vybrali, z jej odpovede vôbec nebol nadšený. ,,Keby sme si boli sympatickí, páčil by sa mi a boli by sme na tak nádhernom mieste, možno by som sa aj zamilovala," odpovedala mu Tereza. Milan sa však zatváril poriadne rozladene. 

FOTKY VYZLEČENÉHO MILANA SI POZRITE V GALÉRII

,,Podľa mňa on je chorobne žiarlivý!" napísala diváčka. ,,Mám z neho taký pocit, že keby ho odmietla, on bude ten typ chlapa, čo jej nedá pokoj, bude ju bombardovať, vyklopávať, škriabať na dvere," pridala sa ďalšia. ,,Keď sa bavili o tom, kto mal byť namiesto neho, pohľad ho prezradil," napísala ďalšia diváčka Miriam. ,,Zničí ju žiarlivosťou, mala by od neho utekať," písali ďalšie. A aký máte z neho pocit vy? 

Mohlo by vás zaujímať: