Ako vás denník Plus JEDEN DEŇ už včera informoval, speváčka zasadne do poroty namiesto skúsených odborníčok Dagmar Hubovej a Tatiany Drexler. „Riešime Darinu účasť v porote, no zmluva zatiaľ nie je podpísaná. O výške honoráru nemôžeme hovoriť,“ povedala nám jej manažérka Eva Skallová.

Nám sa však podarilo zistiť, že televízia plánuje pre speváčku mimoriadne štedrú výplatu. „Odmena pre Daru sa pohybuje okolo 30-tisíc eur,“ dozvedeli sme sa zo zákulisia tanečnej šou.

Odborníci dostanú menej

Či Dara Rolins vôbec dokáže z odbornej stránky zhodnotiť náročné tanečné prvky súťažiacich, sú otázky, na ktoré odpovie až samotná šou. „Určite by nebola v odbornej porote, ale za ľudovú zložku, pretože je to program pre ľudí,“ hovorí Skallová.

Zaujímavé však je, že Darini budúci kolegovia v porote – naslovovzatí odborníci Ďurovčík, Chlopčík či Bednárik – dostanú takmer o polovicu nižší honorár ako speváčka! „Ostatní porotcovia by mali dostať okolo 15- až 20-tisíc eur,“ dozvedeli sme sa.

Exkluzívne: Z poroty Let´s dance vyškrtli Hubovú aj pani D

Pritiahne divákov?

Hoci Dara nie je odborníčkou na tanec, divákov môže k obrazovkám pritiahnuť „vďaka“ tomu, čo má za posledný rok za sebou. Najskôr pri tragickej nehode v júli minulého roku pod kolesami jej auta vyhasol život českého dôchodcu. Ešte sa nezbavila ani mučivých snov a už ju čakal ďalší, no reálny. Nevera!

Jej druh a otec ich dcéry ju podviedol s mladou blondínou v dodávke pri poli. Nasledoval rozchod a ďalšie trápenie. Začne sa pre Daru jesennou šou kone čne pozitívne obdobie?