Z betónovej bratislavskej džungle priamo medzi medvede, kamzíky a svište! Tak si naplánovali leto niektoré naše celebrity. V detskom tábore Marcela Nemca, ktorý bol kedysi členom úspešnej skupiny Kopytovci, sme objavili aj bývalú televíznu hviezdu Joža Pročka.

„Deti boli veľmi zlaté, užili sme si veľa zábavy. Vlasy som im postriekal sprejom, ktorý sa bežne používa v divadlách. Mali z neho na vlasoch trblietky. Dostal som za to aj špeciálny honorár – pečené rebierko,“ povedal nám zabávač.

Podzámska prišla sama

V tatranskom tábore sa ukázala aj herečka Eňa Podzámska. Keďže jej priateľ Matej Chren už trénuje na Let’s Dance, prišla sama. Aj dcéra Radka zostala doma, v tábore totiž už bola. Podzámska však dlho n e - smútila, večer ju totiž namiesto Maťových rúk pomasírovali vďačné deti!

Obľúbenú herečku dokonca previezli aj na koči. Exsuperstarista Matej Koreň dorazil v spoločnosti Mirky Partlovej. Deckám sa venovala aj Lucia Hablovičová a Marián Čekovský. Toho deti dokonca nahovorili na preteky s hračkárskou formulou.