Dvojica sa bok po boku objavila na nedávnom golfovom turnaji v Tatrách, ktorý organizovalo naše vydavateľstvo News and Media Holding. „Už sú spolu trištvrte roka. Sú veľmi zaľúbení, aj keď sa v spoločnosti veľmi neprezentujú,“ dozvedeli sme sa z dobre informovaného zdroja z okolia celebritnej lekárky.

FOTO Pallová v Chorvátsku kašlala na vizáž: Šminky? Stačí jej ciga a more!


Becík a Pallová na romantickej prechádzke.
Foto: Michal Šebeňa

FOTO Pallovej sestra konečne porodila: Takto vyzerá jej synček Mirko

Párik očividne túži udržať svoj vzťah v tajnosti, pretože lásku si na verejnosti vôbec neprejavovali. Pallová totiž aj počas módnej prehliadky, ktorá večer nasledovala, sedela v spoločnosti kamarátky Gabiky Drobovej a finančníka Juraja Lelkesa.


Na prehliadke však sedela vedľa Drobovej.
Foto: Michal Šebeňa

Po Becíkovi ani stopy. Nášmu fotografovi sa však pár hodín predtým podarilo Alenu a jej nový objav zachytiť počas romantickej prechádzky. Kráčali vedľa seba, no za ruku sa nechytili. Zrejme si prejavy náklonnosti nechávajú na chvíle v súkromí.


Braňo Becík
Foto: youtube

Keď sme kontaktovali celebritnú dermatologičku, ktorá má po nevydarenom manželstve syna Paťka, do reči jej príliš nebolo. Na otázky o svojom vzťahu s Braňom Becíkom odpovedala viac-menej nijako, no lásku k nemu nepoprela.


Exminister Stanislav Becík
Foto: Michal Smrčok

„Nechcem sa k ničomu vyjadrovať, nehnevajte sa,“ reagovala stroho Pallová, na ktorú sa konečne usmialo šťastie. Vyzerá to totiž tak, že dvojica začala spolu randiť až po ťažkej nehode, ktorú spôsobila na Vianoce 2014. Becík, ktorý svoj vzťah do uzávierky nekomentoval, je tak pre lekárku rozhodne veľkou oporou, čo ich ešte viac zbližuje.