Spevák sa čoskoro stane trojnásobným otcom. Keď sa objavila táto správa, každý by asi očakával, že tehotná je jeho dlhoročná partnerka Ľubka, s ktorou už má dve dcéry Sofiu a Hannah. To však nie je pravda, pretože ďalšieho potomka mu na svet privedie jeho kolegyňa, s ktorou odohral množstvo vystúpení, speváčka Nataša Džunková. Aj keď sa to snažili utajiť, informácia sa začala šíriť rýchlosťou blesku.


Marián s Natašou absolvovali množstvo vystúpení. Dnes ich už spája nielen hudba, ale aj potomok, ktorý je na ceste.
Foto: Facebook

Zarážajúce je hlavne to, že spevákovo vyjadrenie na tému rodiny spred dvoch rokov jeho konanie úplne vyvracia. Svoj pohľad na rodinu vysvetlil jasne, podľa neho je to poklad na lodi, kde sa občas pokojné vody zmenia na búrlivejšie. Za najhorších označil tých, ktorí sa rozhodnú nájsť si nový poklad, pričom sa im to už nemusí podariť. Napodiv, presne to, čo odsudzoval, mu prišlo do cesty. Prehodnotil spevák svoj postoj?

Na bábätko sa teší

Marián sa o tejto situácii odmietal vyjadriť, ale napokon prelomil mlčanie a prezradil nám, ako to vníma. „Nech sa to veľmi nepreberá, chcem, aby to malo tichší charakter. Načo? Veď ja som vždy tak žil a bol ten typ, ktorý sa bulvárnemu svetu úplne vyhýbal a aj sa snažím vyhýbať. A teraz som do toho vletel nejako omylom, tak ma to mrzí. Myslím, že sú oveľa dôležitejšie veci na svete, ako táto moja.“


Pri príjemnej debate sme ich spolu zastihli aj na Česko-Slovenskom plese v Prahe.

Foto: Plus JEDEN DEŇ/Július Dúbravay

Aj keď sa snažil vyhnúť priamym odpovediam, napokon priznal, že má radosť. „Ja to vôbec neľutujem. Keď príde nový človek na svet, veľmi sa teším. Len okolie rozširuje, že preto som niekoho opustil. Ja som nikoho neopustil a svoje deti budem stále milovať,“ vysvetľuje hudobník. To, ako to vníma jeho niekoľkoročná partnerka, len stroho komentoval: „Ako… no tak, že život ide ďalej.“


Fanúšikovia mu pribúdajú aj vďaka skvelým hláškam v relácii Inkognito, no asi sú z jeho správania sklamaní.
Foto: TV JOJ

Otázne však je aj to, ako celú situáciu vníma budúca mamička a jej rodina. S Natašou sa nám skontaktovať nepodarilo a jej mama, lekárka Nataša Džunková, sa odmietla vyjadriť o tom, že jej dcéra čaká dieťa s mužom, ktorý má vlastnú rodinu. „Nebudem sa o tom vyjadrovať, pretože je to súkromná záležitosť,“ stroho skonštatovala. Do reči nebolo ani spevákovej sestre Ľubici. „Teraz nemôžem, som v Mníchove, ale potom sa porozprávame.“ Neskôr už na náš telefonát a správy nereagovala.