Anička Slováčková (†29): TOTO sú emotívne FOTKY, ktoré už nestihla vidieť! Pozrite
19. 4. 2025, 19:45 (aktualizované: 19. 4. 2025, 19:52)
Anička Slováčková, ktorá prehrala boj so zákernou rakovinou, bola veľkou milovníčkou zvierat. Doma mala dve mačky a fenku Jindřišku a často podporovala útulky a organizácie, ktoré podporujú zvieratká. Pred smrťou nafotila nádherné fotky, ktoré žiaľ, už vidieť, nestihla.
Zdroj: Foto Kellyana/ Eva Javůrková
Zdroj: Foto Kellyana/ Eva Javůrková
Zdroj: Foto Kellyana/ Eva Javůrková
Galéria k článku
Speváčka a herečka zomrela 6. apríla doma obklopená rodinou a priateľmi. „Prechádzam les po ceste úzkej, po miestach, kde mech nežne chladí moje chodidlá, potom zastavím na útesoch a splyniem v slnečnú žiaru...“ boli slová, ktoré si Anička napísala na svoje parte. Posledná rozlúčka v kostole sv. Tomáša na Malé Straně sa konala 15. apríla.
Zdroj: Michal Protivanský
Anička Slováčková
Pred svojou smrťou nafotila snímky do charitatívneho kalendára pre útulok Voříškov. Dojemné fotky so zvieratkami, kde bola samý úsmev, vháňajú slzy do očí. „Anička. Nestihla som Ti tieto fotky poslať, pretože stále bolo nejaké až… Vedela som, že sú radostné a plné optimizmu a že by ti urobili krásny deň. Teraz už viem, že odkladanie je na nič. Buď tam v tom ,zvieratkovskom‘ nebi šťastná a užívaj si so všetkými mazlíčkami, ktorých tam ešte stretneš,“ napísala autorka fotiek Eva Javůrková alias Kellyana (@photokellyana).