Reklama

Zažite OLYMPIJSKÉ HRY aj na Slovensku! Bratislavská Kuchajda žije športom

Reklama

Toto leto je predovšetkým olympijské! Na olympijské hry v Paríži zareagoval aj Slovenský olympijský a športový výbor (SOŠV). V areáli bratislavskej Kuchajdy pripravil od 26. júla do 11. augusta Olympijský festival. Na svoje si prídu malí aj veľkí.

Ako upozorňuje SOŠV na svoje webovej stránke a pozýva na Kuchajdu: "Vyskúšajte si zaujímavé športy, užite si veľa zábavy aj živé koncerty hviezd slovenskej hudby. Chýbať nebudú ani priame prenosy z olympijských hier v Paríži. Fandite slovenským športovcom a spoločne dokážeme, že SME JEDEN TÍM!"

Na Olympijský festival na Kuchajde je vstup bezplatný. Sedem dní v týždni vás tu čaká bohatý program. Vyskúšať si tu môžete 32 športov. POdujatie sa začalo 26. júla, potrvá do 11. augusta.

Kedy na Olympijský festival?

pondelok - streda 10:00 - 20:00 štvrtok - sobota 10:00 - 22:00 nedeľa 10:00 - 21:00

A prečo sa vybrať na Olympijský festival? Je na to minimálne 9 veľmi dobrých dôvodov!

Priame prenosy z OH v Paríži: Užite si boj o tie najcennejšie medaily pri jazere! Sledujte športové výkony našich olympionikov v Paríži na veľkoplošnej obrazovke pri Kuchajde.

Každý deň bohatý športový program: Každý deň si môžete vyskúšať nový a zaujímavý šport a dozvedieť sa niečo nové! Napríklad ako začať s vodným slalomom či ako správne hrať golf?

Stretnutia s našimi olympionikmi: Priamo z Paríža budú naši reprezentanti prichádzať na Kuchajdu, kde im spoločne vytvoríme úžasnú atmosféru. Určite si to zaslúžia!

Koncerty pre všetkých: Hudobné vystúpenia slovenských hviezd sú pripravené pre všetky generácie. Nebojte sa, určite si prídete na svoje.

Súťažná atmosféra: Staňte sa športovcom aj vy! Počas festivalu bude množstvo športových súťaží. Do niektorých sa môžete zapojiť a ukázať, aký talent je vo vás skrytý.

Partnerská zóna: Čaká vás množstvo zábavy, súťaže o skvelé ceny a dozviete sa aj nové zaujímavé informácie. Tak ju neobíďte!

Gastro zóna: Ak počas športovania vyhladnete, čaká na vás gastrozóna nielen so slovenskou, ale aj s francúzskou kuchyňou. Stojí to za ochutnanie!

Deň s políciou: Zážitok pre deti, ale aj pre mnohých dospelých! Pozrite si ukážky policajnej a hasičskej techniky, prácu psovodov aj záchranárov.

Kaufland Detský festival: Súčasťou Olympijského festivalu je aj obľúbený Kaufland Detský festival, ktorý prinesie ešte viac športu a dobrej zábavy.

Takže príďte, športujte, zabávajte sa a držte palce našim olympionikom! Viac informácií o Olympijskom festivale na bratislavskej Kuchajde nájdete na https://www.olympic.sk/festival.