Okresný súd v Nitre 23. mája vyhlásil rozsudok vo veci žaloby košického právnika Milana Kuzmu. Ten sa nevedel domôcť zaplatenie trov právneho zastúpenia Františka Kabrheľa v kauze vymoženia nesplatenej pôžičky vo výške viac než 853-tisíc eur od Nory Mojsejovej. Od Versačeho si advokát vymáha takmer 45-tisíc eur s príslušenstvom. Extravagantného Nitrana však podľa všetkého tieto "prízemnosti" nijako extra netrápia.

Viac aktuálnych, doteraz nezverejnených fotografií Kabrheľa nájdete TU >>>

Pohotoví dovolenkári?

Do redakcie sme v uplynulých dňoch dostali zábery, na ktorých je Versače pri mori. Odosielateľka (jej celé meno má redakcia k dispozícii) poukázala na to, že Nitran vyzerá tak, že by ho spoznal len málokto. A naozaj, štepy vlasov, ktoré si dal transplantovať v Madride začiatkom roka 2020 (Plus JEDEN DEŇ o tom písal ako prvý) mu medzitým narástli na poriadnu hrivu, dokonca až takú, že nosí na temene hlavy uzol a ostatné vlasy má ostrihané tak, ako je to teraz v móde. Už tesne po zákroku ho mnohí nespoznávali a teraz o to viac.

Takmer zmena identity

Z extravagantného Kabrheľa, ktorý miluje luxusný spôsob života a značkové veci, sa stal veľký milovník športu, najmä behu a cyklistiky, a keďže zhruba od konca apríla až do októbra žije v Taliansku, svoje robí aj pobyt na slnku a plávanie. Z niekedy pribratého a zostarnutého Františka je dnes vyšportovaný muž, ktorý vôbec nevyzerá na to, že o pár rokov oslávi päťdesiatku.

Čítajte TU vyjadrenie Versačeho, kto je žena na záberoch i to, či podstúpil plastiku. Hlasujte v našej ankete >>>