Miloval ju a priznával sa k tomu pred celým svetom! Človek s hlasom medzinárodnej hviezdy, muž so širokým úsmevom, zabávač s vrúcnym srdcom a bezpochyby velikán slovenskej hudobnej scény Karol Duchoň naspieval vyznanie svojej prvej manželke Elene.

Mladučký Duchoň: Od začiatku ohuroval skvelou speváckou technikou.
Zdroj: archív

Pieseň je dodnes hitom, a keď z nie v rádiu, pospevujú si ju mnohí. "Elena, ty si život môj! Elena, chcem byť iba tvoj. Elena, lásku mi vráť, Elena, veď mám ťa rád..." spieval žene, ktorú vtedy miloval.

Ďalšie FOTO stále obľúbeného speváka, aj ako hrdého otca práve narodenej dcéry TU

Elena, s ktorou mal dcéru Danku, bola láskou jeho života. Ohúrila ho, okrem iného, svojou mimoriadnou krásou, ktorá jej zostala dodnes!

Jej foto si môžete pozrieť TU.

Žena s obdivuhodným šarmom, ktorá tohto roku oslávila už svoje 72. narodeniny, ukázala, prečo kedysi opantala legendu. Pred niekoľkými mesiacmi účinkovaním v televíznej relácii TV8 v medailóne venovanom jej zosnulému exmanželovi očarila snáď všetkým, ktorí ju sledovali. 

V relácii, spoločne s dcérou Dankou Miklášovou, spomínali na zosnulú legendu s mohutným hlasovým rozsahom, ktorý mal povahu bohéma. Elena prezradila aj to, že Karol nemal  vždy príjemnú povahu.  "Bol strašne žiarlivý. Nemohla som sa na nikoho pozrieť, lebo hneď nastalo vyšetrovanie, čo s ním mám,"povedala. 

A čo jej na ňom prekážalo? Prekvapivo úprimné vyznanie bolo neočakávané.

Jej vyjadrenie si môžete prečítať v popise fotky v GALÉRII tu >>>

Mohlo by vás zaujímať: