Verejne známe osoby slovenského šoubiznisu sa na sociálnej sieti rady pochvália tým, akú mega luxusnú oslavu pripravili svojim ratolestiam. Na fotografiách následne zachytia každý detail z párty. Džodlová zavesila na svoj profil len tri fotografie s dodatkom "Rikiho 13-ka".

Kto piekol?

Číslica 13 nechýbala ani na jednoduchej torte, ktorú podľa všetkého nepiekli profesionálni cukrári. Bol to zrejme piškótový korpus potiahnutý marcipánom. Na vrchu boli drobné šľahačkové alebo krémové kvietočky, dve srdiečka olemované čokoládou a trinástka, ktorá bola duplicitne vytvorená aj z dvoch sviečok v tvare jednotky a trojky.

Komorná oslava

Na troch záberoch je zachytený oslávenec v pozadí s vianočným stromčekom a narodeninovým balónom. Raz spolu s rodičmi, ktorí sa skláňajú nad synom sediacim pri torte. Potom je Richard s matkou Evou, ktorá potomka objíma okolo pliec. Na tretej fotografii je chlapec so sladkou pochúťkou, na ktorej žiari tortová fontána.

Len všedné, nič okázalé

Či Richardovi Júliusovi (ako znie celé meno chlapca, pozn. red.) prišli zablahoželať aj babky, ktoré žijú na vidieku, prípadne teta Eva Varholíková, zo záberov nie je jasné. Niekto však trojicu musel fotografovať, keďže selfie to nebolo. Jedine, ak použili nastavenie samospúšte. Oslávenec sa dokonca ani nepochválil darčekom, ktorý dostal od najbližších. Možno to bolo niečo športové, keďže chlapec sa momentálne venuje futbalu. Zvláštne bolo, že trojica Rezešovcov nebola oblečená sviatočne, ako býva zvykom pri takýchto príležitostiach, ale len všedne.

Viac foto nájdete TU ►►►

Vyjadrite svoj názor v komentároch i ankete ►►►

Anketa
Akú oslavu zvyknete vystrojiť svojim mladším deťom?

Prečítajte si tiež: