Reklama

Luxusné bývanie futbalového rozhodcu Ľuboša Micheľa: Nádherná obývačka a tá terasa...!

Ľuboš Micheľ počas aktívnej rozhodcovskej kariéry.

Zdroj: getty images

Reklama
Ingrid Timková

Ingrid Timková

Redaktorka

Ľuboš Micheľ ako bývalý medzinárodný futbalový rozhodca precestoval celý svet. Pôsobil v špičkovom klube Šachtar Doneck, ktorý vlastní miliardár Rinat Achmetov a aj v gréckom Solúne. Po ukončení športovej kariéry sa usadil v Prešove a s rodinou obýva luxusný byt neďaleko centra. Pozrite, aké to tam majú pekné!

Úspešnú rozhodcovskú kariéru začal Ľuboš Micheľ (54) už ako 25-ročný, keď debutoval v kvalifikačnom zápase San Maríno - Anglicko počas Majstrovstviev sveta 21 v novembri 1993 . Viedol aj zápasy UEFA Champions League.

Video Player is loading.
Stream Type LIVE
Advertisement
Current Time 0:00
Duration 0:00
Remaining Time 0:00
Loaded: 0%
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected
    Precestoval svet, vrátil sa na východ: Pozrite si luxusné bývanie bývalého špičkového rozhodcu

    Arbiterstvo ukončil stropkovský rodák v roku 2008 a stal sa futbalovým funkcionárom. Spolupracoval s gréckym klubom PAOK Solún. V rokoch 2008 až 2015 pôsobil ako riaditeľ medzinárodného oddelenia v jednom z najbohatších klubov, v špičkovom Šachtari Doneck, ktorý vlastní miliardár Rinat Achmetov. Ten obýva najdrahší dom na svete. Pozrite si ho v GALÉRII. 

    V súčasnosti sa venuje súkromnej firme. S manželkou Dankou (52) obchodujú s posypovou soľou a neďaleko centra Prešova, v tichej lokalite pri Toryse, vlastnia reštauráciu a penzión. A hneď vedľa bývajú v krásnom byte na hornom poschodí štvorpodlažného bytového domu, ktorý má obrovskú terasu a výhľad z nej je na najkrajšiu časť mesta.

    Byt zariadzovala jeho manželka. "Doteraz sme menili viackrát bydlisko, tak s tým má bohaté skúsenosti," zasmial sa účastník viacerých záverečných turnajov Majstrovstiev sveta aj Európy, Olympijských hier v Sydney a hlavný rozhodca finále Pohára konfederácií FIFA 2005.

    Anketa

    Aj vy v lete radi oddychujete na terase?

    Prečítajte si tiež:

    Vyberáme pre vás niečo PLUS

    Autor článku

    Ingrid Timková

    Redaktorka
    Narodila sa v Kráľovskom Chlmci, žije a pracuje v Prešovskom kraji. Ako novinárka pôsobí od roku 2004. Za svoju novinársku tvorbu získala medzinárodnú cenu za sériu reportáží o leteckej havárií slovenských vojakov pri obci Hejce, bola nominovaná na Novinársku cenu. Vyštudovala masmediálne štúdiá na Prešovskej univerzite. Venuje sa mapovaniu aktuálneho spoločenského diania, ale aj regionálnej politike, krimi či občianskym problémom. Je vydatá, má dvoch dospelých synov.