Podnikateľ, ktorý sa celý život venuje hotelierstvu, gastronómii a popritom intenzívne športuje (istý čas aj profesionálne – pozn. red.), má rozľahlý dom s obrovským dvorom a záhradou. O takom priestore obyvatelia panelákových bytov môžu len snívať. Vysoký plot, ktorým je obohnaný celý pozemok, chráni súkromie obyvateľov nehnuteľnosti pred zvedavými pohľadmi okoloidúcich alebo nezvaných osôb.

Ojedinelý bar

Hneď po vstupe ohúri návštevníka veľké schodisko, ktoré spája prízemie s poschodím. Je lemované krásnymi obrazmi. Priamo oproti vstupným dverám je miesto, kde sa dá oddychovať s pohárikom v ruke, či už sólo, alebo s partiou priateľov. Priestoru dominuje nádherný dobový drevený bar, ktorý je naozaj unikátny kúsok a vidí sa len zriedkavo. Odtiaľ je východ na veľkú terasu a z nej do záhrady. Nechýbajú tu ani kúpeľňa a toaleta.

Viac fotografií nájdete TU ►►►

Stolovanie i zábavka

Na túto časť plynulo nadväzuje priestor určený na stolovanie i posedenie s návštevami, ktoré prišli tzv. na otočku, ako napríklad my, keď prichádzame k Reichelovcom pre rozhovor.
Posledná tretia časť je večerná. Nachádzajú sa tu kozub, televízor, kartársky stôl, elektronické terče (šípky), a keď niekoho premôže únava, tak aj „neviditeľná“ posteľ.

Čítajte o obrazoch, bábikách i predaji domu. Hlasujte v našej ankete ►►►