Zažila nevídaný úspech, bohatstvo, vrchol i pád. Skončila vo väzení, prišli aj rôzne doteraz nepreukázané obvinenia. Zdá sa, že ju to nezlomilo, práve naopak - posilnilo ju to. Nedávno nabrala odvahu, zbalila si veci, svoju sučku naháča Šáriku a odsťahovala sa na druhý koniec republiky. A vyzerá, že urobila správny krok. Býva v dizajnovom byte pri Dunaji a doslova žiari. Náš fotograf ju zastihol ako nahodená a spokojná kráčala ulicami Bratislavy. V obchodnom komplexe neďaleko svojho nového bydliska najprv nakúpila a potom si zašla na kávu. Tú si vychutnala s neodmysliteľnou cigaretkou v ruke a v prítomnosti mladého pohľadného muža. Nebodaj našla novú lásku? "Je to iba môj kamarát," prezradila bez okolkov. Kaviareň s cukrárňou, kde sme ju zastihli, je iba pár minút chôdze od jej domu a práve tam si dáva stretnutia so svojimi známymi. 

EXKLUZÍVNE FOTO NOVÉHO BÝVANIA NORY

Svoj moderne zariadený byt si zatiaľ nestihla ani poriadne užiť. "Stále niečo mám, furt niekde pendlujem," vysvetľuje. Dokonca sa po dlhých 12-tich rokoch objednala ku kaderníčke. "Ale v centre som zatiaľ nebola, lebo sú tu obrovské zápchy, treba na to celý deň," zasmiala sa. Soboty má rezervované pre stretnutia s kamarátom Edom a ich psíkmi. "Poznáme sa tridsať rokov, spoznali sme sa v časoch, keď som ešte ani Mojsejová nebola. On má dvoch psov, tak chodievame aj s mojou Šárikou na prechádzku. Jednoducho, v sobotu máme psíkovský deń," dodala. 

A ako hodnotí ako rodená Košičanka život v hlavnom meste, kam v minulosti nerada cestovala? Z jej úprimných slov budete prekvapení. Prečítajte si ich v popise fotky v GALÉRII. 

Nora napriek tomu, že už roky nie je na obazovke, má stále tisíce fanúšikov.  A paradoxne, najmä z radov tých mladších, ktorí si ju z časov, keď hviezdila na obrazovkách, nemôžu pamätať. Verejnosti sa pripomenula nedávno vo virtuálnom svete a jej hviezda sa znova rozhorela.

Mohlo by vás zaujímať: