Vicepremiér, minister hospodárstva, a tieto uplynulé dni najmä sprievodca rodiny nemeckých boháčov Richard Sulík pre Plus JEDEN DEŇ povedal, že to bolo len preto, že z pôvodne zamýšľaného jedného dielu známej reality šou napokon sa štáb, ktorý ju pripravuje, rozhodol vyrobiť až tri pokračovania.

Nielen oddych, ale aj práca

"Bolo to náročné pre všetkých. Geissovci tu teda nielen oddychovali, ale aj pracovali. A keď sme prezradili program kde, kedy a o koľkej sa objavia na niektorom mieste, nahrnulo sa tam veľa zvedavcov, z ktorých mnohí v snahe odfotografovať sa s Robertom a Carmen vbehli kameramanom do záberu a tí museli všetko odznova nakrúcať, čím strácali drahocenný čas," zdôraznil Sulík. Dodal, že on osobne urobil maximum pre to, aby mali hostia a štáb pracovnú pohodu a nakrútili to, čo potrebujú.

Večera snov

Napriek zahmlievaniu sa nám podarilo získať informácie, že vo štvrtok po odchode z Liptovského Mikuláša, kde s výnimkou Roberta si zvyšok rodiny  vyskúšal lietanie vo veternom aerodynamickom tuneli v Hurricane Factory, sa presunuli spolu so Sulíkom do rezortu na Táľoch, kde si zahrali golf. Deň zakončili vo vychytenom podniku kuchárskeho virtuóza Gaba Kocáka v Spišskej Sobote. Hviezda televíznych relácií o varení pripravila nemeckým pracháčom 5-chodové degustačné menu:

Viac fotografií z posledného večera a dňa návštevy nájdete TU ►►►

1. Sivoň (ryba)/pečeň - daikon (zimná reďkovka)

2. srdce (kel, zemiaky)

3. srna (repa - slnečnica - ananás)

4. oštiepok/volovec - višňa - kondenzované mlieko

5. pšenica /kardamón (korenie) - smrekový peľ

Gabo Kocák sa po odchode celebritných hostí zo svojho podniku pochválil spoločnou fotografiou s Geissovcami, na ktorej však chýbala Carmen. K nej pripísal: "Robert, si kráľ!" K tomu následne spolu so smajlíkom dodal: "Carmen sme nevedeli dostať od stola!"

Zážitková jazda a odlet

Geissovci strávili predposlednú noc v jednom z luxusných tatranských hotelov. Predpoludním využili možnosť previezť sa na veteránoch po Tatranskej Lomnici. Nadšený bol najmä Robert. Carmen medzitým stihla absolvovať aj návštevu kaderníckeho salóna. Potom nasledoval spoločný obed rodiny. Výber menu bol na ich rozhodnutí. Ak niekto čakal, že si zvolia niečo exotické, určite bol prekvapený, objednali si viedenský rezeň a hovädzí stroganov. Potom už nič nebránilo, aby o pätnástej hodine nasadli do súkromného lietadla a odleteli... Kto predpokladal, že zamieria domov, do Monaka, mýlil sa. Ich cieľom bolo slnečné Saint-Tropez. V týchto chvíľach už po náročnom programe u nás rodina oddychuje v teple pri mori. Dojatá Carmen zverejnila na sociálnej sieti video z paluby lietadla s odkazom Slovákom a poslaním pusinky... Milionárka nešetrila superlatívmi...

Vyjadrite svoj názor v komentároch i ankete pod článkom ►►►

Anketa
Máte radšej slovenské klasické jedlá alebo modernejšie?

Prečítajte si tiež: