Život niekdajšej hviezdy reality šou sa vždy spájal s Košicami. Tomu je však koniec. Dobre informovaný zdroj nám prezradil, že niekoľko dní pred Vianocami Nora zbalila svoje veci, milovaných psov a definitívne opustila podnájom na košickom Severe. Dôvodom by malo byť vysoké nájomné, ktoré prenajímatelia požadujú v metropole východu. V prípade Kabrheľovej, ktorá dlhodobo trpí finančnými suchotami, bol toto pádny dôvod na zmenu.

Ak niekto čaká, že Nora sa s veľkou pompou vrátila do zrekonštruovanej vily na Pereši, ktorú v prvej fáze zbavovania sa majetku prepísala na svojho drahého mužíčka Františka Kabrheľa, mýli sa.

Opustila Košický kraj

Podnikateľka prekvapivo zakotvila v dvojdome na okraji Sabinova. Niektorí majitelia okolitých nehnuteľností vedia, kto sa nasťahoval do ich susedstva a sú prekvapení, že si vybrala akurát ich mestečko. „Taká boháčka to bola! Možno v čase najväčšej slávy ani nevedela, kde je Sabinov,“ smeje sa sympaťák Vlado. „Keď sa pretŕčali s Braňom v telke, od rozkoše nevedela, čo so sebou. Teraz, pár rokov pred dôchodkom skončila na priváte (podnájme) ako nejaká študentka,“ hovorí s iróniou v hlase.

Košice ju už omrzeli?

Neodpustí si poznámku, že po roku manželstva Nora mala ukázať neprajníkom, že za jej prekvapivou svadbou s Versačem je skutočne iba nezištná láska a nasťahovať sa späť na Pereš. „Čítal som, že dom je už dlhšie v ponuke realitiek. Prečo jej muž nestopol predaj? Ja by som určite nenechal svoju ženu bývať v prenajatom byte,“ zdôraznil mladý Sabinovčan. Ochotne nám ukázal a popísal dom v ktorom býva Kabrheľová. Rozsiahla nehnuteľnosť patrí rodine ktorá tu prevádzkuje kvetinárstvo a v hornej časti býva. Prízemie druhej bytovej jednotky so samostatným vchodom prenajímajú.

Namiesto kľudu, rušná ulica

Ukázal na dve okná so zatiahnutými žalúziami, smerujúce na frekventovanú cestu. „Odkedy tu Nora býva, nevidel som, že by mala niekedy vytiahnuté rolety. Určite sa obáva toho, aby jej niekto nenazeral do bytu. Aj psov venčí len na dvore,“ tvrdí Vlado. Súčasťou bytu podľa neho je obývačka spojená s kuchyňou, dve izby a sociálne príslušenstvo. Cena podnájmu by mohla dosiahnúť v prípade Kabrheľovej 500 -550 eur. „Bežne si tu ľudia pýtajú štyri stovky, ale pokiaľ je možné dostať viac určite prenajímateľ využije takú príležitosť," hovorí

Návštevy obmedzuje

Dobre informovaný zdroj nám prezradil, že Kabrheľová návštevy, až na malé výnimky, neprijíma. Veľmi často za ňou chodí muž s dvoma malými dievčatkami na aute s košickou ešpézetkou a istý mladík z Prešova. Zatiaľ čo vianočné sviatky prežila Nora v Košiciach v spoločnosti matky a sestry, Silvester patril priateľom. Cestu do 60 kilometrov vzdialeného Sabinova merala Kabrheľovej niekdajšia pravá ruka Erich Diego s dcérkami a bývalou manželkou, neskôr sa k ním pridal aj Prešovčan Dávid. Versače po boku manželky chýbal.

Slávna éra skončila

Nora s bývalým manželom Braňom, boli pred mnohými rokmi nekorunovaní králi Pereša. Po rozvode manželská idylka nenávratne skončila. Vtedy ešte pani Mojsejová sa sťahovala z jedného miesta na druhé. K nákupu vlastnej nehnuteľnosti sa podnikateľka neodhodlala.

Súdy pokračujú

„Vie prečo to robí. Kabrheľová má stále na krku niekoľko nedoriešených súdnych káuz. V prípade nepriaznivého rozsudku , by mohla prísť o celý majetok, prípadne časť z neho,“ vysvetľuje známy košický právnik. Či sa podnikateľka mieni zdržať dlhšie v Sabinove sme sa nedozvedeli, keďže Nora odmieta prezradiť miesto na ktorom sa momentálne zdržiava. Nie je to však nič platné, ľudia z Norinho okolia nám to prezradili bez akýchkoľvek okolkov.

Kde všade pobývala Nora Kabrheľová

  • vila na Pereši v Košiciach
  • dom v Košickej Novej Vsi
  • návrat do domu na Fakľovej ulici v Košiciach
  • podnájom v maďarskom pohraničí neďaleko Rajky
  • podnájom na Komenského ulici v Košiciach
  • podnájom v Sabinove

Mohlo by vás tiež zaujímať: